Comments (32)
Cristina Florica Giriuta

Felicitări Dana !!!

Cristina Florica Giriuta 10/6/20, 6:30:53 PM
Florina Trandafir

Felicitati Dana ! Munca susținută și determinarea ti-au adus aceste rezultate in DuoLife.Succes maxim mai departe !

Florina Trandafir 10/6/20, 7:15:54 PM
Cristian Tuns

Felicitări Dana! Sunt momente când te bucuri mai mult de rezultatele partenerilor din echipă decât de rezultate personale. Mă bucur din toată inima pentru faptul că ai ajuns la acest nivel, ai muncit pentru asta și rezultatele sunt vizibile. De acum va fi mai ușor să califici alte nivele, pentru că ai oameni în echipă care te au de exemplu. Mă gândesc că de BMW nu ai ocazia să te bucuri așa de mult, pentru că în curând vei primi altă mașină nouă, mai performantă și două vacanțe exotice la nivel de Director. Felicitări și mult succes în continuare!

Cristian Tuns 10/6/20, 7:22:07 PM
cristina ungureanu

Felicitări Dana! Meriți pe deplin acest nivel de cariera, deși știu ca nimic nu îți va sta în cale și în scurt timp vei ajunge nivele de director. Ești un om deosebit și un lider adevărat!!!

cristina ungureanu 10/6/20, 7:43:40 PM
Victoria Dina Bance

Maxime Felicitări Dana ❤️

Victoria Dina Bance 10/6/20, 7:50:30 PM
Bogdan Wisniewski

Congratualation.

Bogdan Wisniewski 10/6/20, 8:01:45 PM
Cristina Maria Lakatos

Nu am cuvinte sa iti spun cât ma bucur pentru tine și pentru ceea ce ai realizat.... iti doresc multe binecuvântări și felicitări din inimă pentru tot ce faci. Te îmbrățișez

Cristina Maria Lakatos 10/6/20, 8:11:55 PM
Orsolya Melinda Bognovschi

Felicitări

Orsolya Melinda Bognovschi 10/6/20, 8:23:57 PM
Valentina Neagu

Felicitari draga Dana ma bucur foarte mult pentru succesul tau si esti un exemplu de urmat

Valentina Neagu 10/6/20, 8:45:52 PM
Tomasz Telej

Felicitari :) Dana

Tomasz Telej 10/6/20, 9:13:25 PM
Corina Stan

Felicitari!

Corina Stan 10/6/20, 9:24:50 PM
Valentina Bocai

Felicitari, esti un model pentru mine si meriti din plin ceea ce ai obtinut!

Valentina Bocai 10/6/20, 9:37:16 PM
Izabella Bodor

Felicitări maxime!!! Ești un model de urmat!!! Mult succes pe mai departe!!!

Izabella Bodor 10/6/20, 9:42:36 PM
Edy Ardeleanu

Felicitari din inima, draga Dana! Este clar ca aici iti este locul, in top, printre profesionisti! Ma bucur sincer pentru reusita ta si este o onoare pentru mine sa fim parte din acelasi proiect, TGM & DuoLife! Mult succes pe mai departe!

Edy Ardeleanu 10/6/20, 10:00:31 PM
Adriana Irina Rat

Felicitări

Adriana Irina Rat 10/6/20, 10:07:55 PM
Robert Petre Gargaianu

Din toata inima felicitari, Danuta! Meriti pe deplin aceasta recunoastere si ma bucur alaturi de tine, sa stii. Este o reala placere si mandrie sa fim parte din aceeasi echipa, din acelasi minunat proiect TGM care acum putem spune ca isi arata adevarata valoare prin performantele obtinute de fiecare membru. Mult succes iti doresc in continuare si abia astept sa ne revedem.

Robert Petre Gargaianu 10/6/20, 10:10:46 PM
Damaris Andrada Lazar

Felicitari Dana. Ma bucur ca te-ai ridicat pe un nou nivel de carieră...ca sa mai echilibrezi raportul dintre barbati si femei :)

Damaris Andrada Lazar 10/6/20, 10:51:25 PM
Hutu Cristina

Felicitari, Dana!! Mult succes in continuare!! Si asta este doar inceputul.

Hutu Cristina 10/6/20, 10:59:26 PM
Aurelia Avram

Felicitări! Felicitări! Felicitări!

Aurelia Avram 10/7/20, 7:26:52 AM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Dana! Meriti din plin recunoasterile Duolife! Munca, ambitia,implicarea ta totala in aceasta oportunitatea te-a adus azi la un nivel pe care multi dintre noi vor sa il atinga! Sunt mandra ca te am cunoscut, mandra ca fac parte din acest proiect! Stiu ca proiectele tale de a ajuta cat mai multi oameni sa ajunga pe nivel de cariera sunt in derulare si stiu ca vei realiza tot ce ti ai propus! Mult succes si abia astept sa te felicit la urmatorul nivel!

Cleopatra Caraiorgu 10/7/20, 8:15:29 AM
Maria Fat

Felicitări din ❤️ Dana pentru acest nivel binemeritat !Determinarea si implicarea ta în acest proiect, fac ca rezultatele să fie pe măsura muncii tale! Mult succes in continuare !

Maria Fat 10/7/20, 8:22:28 AM
Maria Curteanu

Felicitari Dana! Profesionalismul, determinarea si implicarea in acest proiect, ti-au adus si nivelul de Senior Mananger. Stiu insa ca in scurt timp il vei schimba, atingandu-l pe urmatorul! Mult succes!

Maria Curteanu 10/7/20, 1:41:46 PM
Valentina Stamate

Felicitări Dana si tot mai sus!

Valentina Stamate 10/8/20, 6:42:10 AM
Gheorghe Popa

Felicitari Dana! Poti si meriti mai mult, asadar succes maxim!

Gheorghe Popa 10/8/20, 8:40:09 AM
Florica Balan

Felicitari Dana si pentru acest rezultat! Iti doresc sa ai parte de tot ce este mai frumos in viata!

Florica Balan 10/8/20, 5:39:25 PM
Lavinia-Ramona Hulber

Felicitari si mult succes in continuare!

Lavinia-Ramona Hulber 10/8/20, 8:31:54 PM
Ioana Cristina Briciu

Felicitari Dana pentru acest nivel de cariera ,ma bucur mult pentru tine . Esti o persoana deosebita ,mult succes mai departe .

Ioana Cristina Briciu 10/9/20, 6:20:16 AM
Simona Ropan

Felicitări!

Simona Ropan 10/10/20, 7:02:21 PM
Ana Nagy

Cu toată aprecierea felicitări Dana Iuhas !

Ana Nagy 10/12/20, 5:17:16 PM
Eugenia Szentanai

Felicitari Dana!!!!!Sunt mandra ca am cunoscut un om asa special ca si tine de la care avem ce sa invatam.Multumesc

Eugenia Szentanai 10/13/20, 12:58:51 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari din suflet Danuta! O califacare pe masura perseverentei tale. Sunt sigura ca nu te vei opri aici,. Mult succes in continuare!

Ionela Cristina Stanoiu 10/15/20, 9:14:30 PM
Ana Nagy

Din toată inima Felicitări Dana Juhasz!

Ana Nagy 10/17/20, 7:57:48 AM