Download DL Message now and receive IMPORTANT information

Comments (46)
Izabella Bodor

Felicitari maxime draga mea!!! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Izabella Bodor 4/13/22, 11:58:32 AM
Ionica Boleac

Felicitari! Mult succes in continuare!

Ionica Boleac 4/13/22, 3:54:22 PM
Liviu Tiganusu

Felicitari Cristina! Un nivel binemeritat, dar succes pe mai departe!

Liviu Tiganusu 4/13/22, 4:43:11 PM
Nicolae Avasiloaie

Felicitari Cristina !!!

Nicolae Avasiloaie 4/13/22, 5:08:07 PM
Hutu Cristina

Felicitari si la mai mare!!

Hutu Cristina 4/13/22, 5:52:09 PM
Edy Ardeleanu

Un nivel binemeritat! Felicitari! Noi, echipa TGM ne mandrim cu astfel de lideri! Succes pe mai departe!

Edy Ardeleanu 4/13/22, 6:03:51 PM
Valentina Florescu

Felicitări și mult succes in continuare !

Valentina Florescu 4/13/22, 7:35:08 PM
Ion Ghitulescu

Felicitari Cristina! Succes maxim in continuare!

Ion Ghitulescu 4/13/22, 7:52:48 PM
IOANA CALINA MINDRUSCA

Sincere felicitari Cristina!

IOANA CALINA MINDRUSCA 4/13/22, 8:10:33 PM
Florina Trandafir

Felicitari Cristina ! Ai toata admiratia mea pentru aceasta reusita ! O meriti din plin ! Succes mai departe .

Florina Trandafir 4/13/22, 9:55:28 PM
ALINA MAREȘI

Felicitării!!

ALINA MAREȘI 4/14/22, 9:19:33 AM
Petre Asaftei

Felicitari, Cris ! Succes in continuare !

Petre Asaftei 4/14/22, 9:23:14 AM
Robert Petre Gargaianu

Felicitari pentru aceasta calificare binemeritata! Ma bucur mult pentru succesul tau si, la cum te cunosc, sunt convins ca nu te vei opri aici. Mult succes in continuare, adevarata valoare a proiectului TGM si a lui Edy Ardeleanu este aceea ca creeaza lideri, iar tu esti unul dintre ei!

Robert Petre Gargaianu 4/14/22, 10:06:10 AM
Daniel Gabriel Gheorghiu

Felicitări această calificare! Mă bucur pentru succesul tău și sunt convins ca nu te vei opri aici! Felicitări și mult succes în continuare!

Daniel Gabriel Gheorghiu 4/14/22, 10:20:03 AM
Daniel Gabriel Gheorghiu

Felicitări această calificare! Mă bucur pentru succesul tău și sunt convins ca nu te vei opri aici! Felicitări și mult succes în continuare!

Daniel Gabriel Gheorghiu 4/14/22, 10:20:04 AM
Constantin Constantin

Felicitari si mult succes in continuare!

Constantin Constantin 4/14/22, 10:42:10 AM
Constantin Constantin

Felicitari si mult succes in continuare!

Constantin Constantin 4/14/22, 10:42:12 AM
Andreea-Roxana Munteanu

Felicitari pentru aceasta reusita! Mult succes pe mai departe!!

Andreea-Roxana Munteanu 4/14/22, 11:14:46 AM
Ana Nagy

Felicitări din toată inima Cristina! Așa cum ai demonstrat întotdeauna ești un exemplu de urmat pentru mulți dintre noi! Respect și apreciere!

Ana Nagy 4/14/22, 1:15:31 PM
Meluta Iancu

Felicitări Cristina, pentru acest nivel binemeritat!Mult succes in continuare!

Meluta Iancu 4/14/22, 2:23:29 PM
VALERICA FARCASEL

Felicitări pentru această calificare Cristina! Succes în continuare!

VALERICA FARCASEL 4/14/22, 5:55:11 PM
Cornel Fotea

Felicitări pentru realizare și mult succes pe mai departe și la cât mai multe realizări cu echipa ta.

Cornel Fotea 4/14/22, 5:56:26 PM
Rosica Constantin

Felicitări dragă Cristina! Un nivel binemeritat, a venit acum ca răsplată pentru munca depusă. Succes în continuare!

Rosica Constantin 4/14/22, 5:57:09 PM
Rodica Tudorancea

Felicitări, distinsă doamnă!!

Rodica Tudorancea 4/14/22, 6:17:55 PM
Iuliana Sauer

Sincere felicitări pentru realizarea binemeritată! Mult succes în continuare!

Iuliana Sauer 4/14/22, 6:55:39 PM
Cristian Tuns

Felicitari pentru acest nivel si mult succes in continuare!

Cristian Tuns 4/15/22, 10:59:19 AM
Daniela Mihaela Chis

Felicitări maxime Cristina pentru aceasta calificare binemeritata și mult succes în continuare !

Daniela Mihaela Chis 4/15/22, 11:45:16 AM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari draga mea! Iata ca consecventa si dedicarea ta ti-a adus si succesul, binemeritat de altfel. Bravo!

Ionela Cristina Stanoiu 4/15/22, 12:29:12 PM
Ana Nicolau

Felicitări! La mai mult și la mai mareeee!

Ana Nicolau 4/15/22, 10:15:25 PM
STELA STAMATE

Felicitari pentru nivelul atins si mult succes in continuare!

STELA STAMATE 4/15/22, 11:19:43 PM
Mihaela Cristina Trifan

Felicitari! Esti un exemplu de urmat pentru echipa ! Ai muncit mult si iata ca rezultatele vin! Continua sa inspiri oamenii si "Go Up! "

Mihaela Cristina Trifan 4/16/22, 8:11:11 PM
Simona Marin

Felicitari!!! La cat mai multe rezultate de acest fel de aici inainte!

Simona Marin 4/16/22, 9:51:16 PM
Mihaela Ignat

Felicitari Cristina! Un nivel pe care il meriti din plin! Mult succes pe mai departe!

Mihaela Ignat 4/17/22, 10:42:39 AM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari maxime draga mea Cristina! Un nivel de cariera muncit si binemeritat! Mut succes pe mai departe!

Cleopatra Caraiorgu 4/17/22, 11:03:30 AM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:02 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:09 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:10 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:12 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:13 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:15 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:15 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:18 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:18 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:20 PM
Maria Fat

Felicitari maxime draga mea, Cristina ! Meriti din plin acest nivel de cariera!!! Mult succes in continuare!!!

Maria Fat 4/18/22, 1:34:21 PM
Florenta Mona Ionescu

Felicitari Cristina! Esti un exemplu de urmat pentru noi toti! Stralucesti ca o stea! Mult succes in tot ceea ce doresti!

Florenta Mona Ionescu 4/18/22, 10:00:49 PM