Comments (18)
Mihail Tone

Felicitari Andrei ,esti cel mai bun!

Mihail Tone 12/29/20, 12:05:23 PM
Cristina Florica Giriuta

Felicitari Andrei si mult succes in continuare !!!

Cristina Florica Giriuta 12/29/20, 12:12:06 PM
Andreea Ruse

Felicitări Andrei!Succes pe noile nivele!

Andreea Ruse 12/29/20, 12:33:53 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Andrei! Ai reusit sa ajungi in top! Seriozitatea de care dai dovada te duce catre cele mai mari culmi! Stiu ca tinta ta este maxim din aceasta afacere asa ca urmatorul nivel bate la usa! Mult succes pe mai departe!

Cleopatra Caraiorgu 12/29/20, 12:59:44 PM
CARMEN RODICA MARCU

Felicitări Andrei!!!Ești un model pentru tinerii din generația ta!!! Tot mai sus, pe urmele tatălui tău!!!

CARMEN RODICA MARCU 12/29/20, 8:56:21 PM
Ancuta Serenici

Ce conteaza sa crezi in tine si totul sa fie vizibil in rezultatele obtinute! Felicitari!

Ancuta Serenici 12/29/20, 8:57:51 PM
User deleted

Felicitări,Andrei! Esti un model pentru multi dintre noi! Mult succes in continuare!

User deleted 12/29/20, 9:03:31 PM
Edy Ardeleanu

Done! Felicitari si bun venit in liga profesionistilor! Bravo, Andrei! Ai reusit sa demontezi orice mit legat de performanta la o varsta frageda! La 19 ani si in 2 luni de la decizie sa fi Senior Manager, arata seriozitate, dedicare si munca inteligenta, SMART! Esti deja pe drumul ce duce catre excelenta! Esti deja un tanar de succes! Sunt tare mandru de tine!

Edy Ardeleanu 12/29/20, 9:04:39 PM
Doina Maria Badea

Felicitari dragul nostru, Andrei!!!Felicitari maxime si succes pe mai departe, sa te vedem cat mai sus!!!!

Doina Maria Badea 12/29/20, 9:06:22 PM
Marita Artene

Felicitari, Andrei! Esti un tanar cu ambitie si o viziune mareata si astfel ai construit o comunitate minunata! Sunt sigura ca, prin munca pe care o depui zilnic, vei reusi sa iti indeplinesti SCOPUL!

Marita Artene 12/29/20, 9:15:19 PM
Silvana Bauer

Parabens

Silvana Bauer 12/29/20, 11:27:39 PM
Lia Marinela Avram

Andrei cu toata inima, FELICITARI! Felicitări pentru performanta, dedicare si pentru ca demonstrezi ca se poate si la această vârstă daca vrei cu adevarat. Te admir si apreciez pentru ce ai devenit! Esti un model pentru tineri si nu numai.Esti un om de succes deja si cu adevărat meriți ce esre mai bun de la viata! Cat mai sus Andrei! Bravooo!

Lia Marinela Avram 12/30/20, 6:17:10 AM
Lia Marinela Avram

Andrei cu toata inima, FELICITARI! Felicitări pentru performanta, dedicare si pentru ca demonstrezi ca se poate si la această vârstă daca vrei cu adevarat. Te admir si apreciez pentru ce ai devenit! Esti un model pentru tineri si nu numai.Esti un om de succes deja si cu adevărat meriți ce esre mai bun de la viata! Cat mai sus Andrei! Bravooo!

Lia Marinela Avram 12/30/20, 6:17:10 AM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitari Andrei! Mult succes in continuare!

Nicoleta Daniela Juhasz 12/30/20, 8:58:06 AM
Valentina Stamate

Felicitari Andrei și mult succes în continuare! Tot mai sus sa urci ca meriți!

Valentina Stamate 12/30/20, 2:05:11 PM
Ana Nagy

Cu apreciere și respect pentru tot ce reprezinți te felicit din toată inima!

Ana Nagy 1/3/21, 12:33:54 PM
Florica Balan

Felicitari Andrei si mult succes in toate ariile vietii iti doresc!

Florica Balan 1/6/21, 8:54:35 PM
Valentina Neagu

Felicitari Andrei un mare bravo,esti forta!!!!

Valentina Neagu 1/15/21, 10:21:18 AM