Comments (38)
Elena Damasaru

Felicitari, Valentina! AI muncit mult si meriti pe deplin aceasta recunoastere! Succes pe mai departe!

Elena Damasaru 1/7/20, 3:39:20 PM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitări Valentina ! Esti un model de femeie de succes pentru noi! Mult succes pentru următorul nivel

Nicoleta Daniela Juhasz 1/7/20, 3:42:45 PM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitări Valentina ! Esti un model de femeie de succes pentru noi! Mult succes pentru următorul nivel

Nicoleta Daniela Juhasz 1/7/20, 3:42:47 PM
Edy Ardeleanu

Woohooo! Felicitari, Valentina! Meriti pe deplin aceasta recunoastere! Keep going and never give up!

Edy Ardeleanu 1/7/20, 3:42:58 PM
Cristina Maria Lakatos

Felicitări Valentina! Meriți din plin acest

Cristina Maria Lakatos 1/7/20, 3:44:28 PM
Cristina Maria Lakatos

Felicitări Valentina! Esti un om special si meriți din plin această recunoaștere.

Cristina Maria Lakatos 1/7/20, 3:46:41 PM
cristina ungureanu

Felicitari Valentina !!!Mult succes in continuare!!!

cristina ungureanu 1/7/20, 3:46:44 PM
Florica Balan

Felicitari si de aceasta data pentru reusita ta Valentina! Sa ai parte de impliniri in toate ariile vietii!

Florica Balan 1/7/20, 3:47:28 PM
Cristian Tuns

Felicitari Valentina!!!! Ma bucur foarte mult pentru succesul tau il meriti din plin. Mult succes si cat mai repede nivelul urmator!

Cristian Tuns 1/7/20, 3:51:14 PM
Florina Trandafir

Felicitări Valy ! Suntem mandrii de tine si ești un exemplu pentru noi toti ! Cu siguranta reusita ta ne va motiva pe toti să-ți urmăm exemplul! Succes in continuare !

Florina Trandafir 1/7/20, 3:52:16 PM
Ramona Codruta Grec

Felicitari, Valentina!! Un adevarat lider pentru noi!! Succes in continuare!! Toată stima!!

Ramona Codruta Grec 1/7/20, 3:54:12 PM
Elena Avadani

Felicitari Valentina ! Mult succes in continuare !

Elena Avadani 1/7/20, 4:00:34 PM
Nastasia Floare

Felicitari,Valentina Stamate pentru nivelul la care ai ajuns!Succesul sa te insoteasca la toate nivelele !!

Nastasia Floare 1/7/20, 4:05:51 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Stamate Valentina pentru noul nivel atins intr-in timp atat de scurt! Esti un exemplu de urmat pentru noi toti! Succes in continuare! Jos palaria !

Cleopatra Caraiorgu 1/7/20, 4:14:55 PM
Rodica Marin

Felicitări, Valentina!!! Succes maxim!!

Rodica Marin 1/7/20, 4:23:38 PM
Cristina Tudor

I am so proud of you Valentina. Keep up the hard work and you will reach the highest ranks. You are a true example for others! Congratulations!

Cristina Tudor 1/7/20, 4:42:18 PM
Robert Petre Gargaianu

Nu gasesc cuvinte suficiente sa te felicit, Valentina! Am avut sansa sa fiu langa tine si sa vad energia si entuziasmul cu care faci lucrurile sa se intample. Te felicit din tot sufletul pentru munca depusa si, mai ales, pentru exemplul pe care ni-l dai tuturor. Sunt sigur ca povestea ta e abia la inceput...si ma bucur sa stiu ca fac si eu parte din ea.

Robert Petre Gargaianu 1/7/20, 4:46:31 PM
Denis Muhterem

Felicitari Valentina!

Denis Muhterem 1/7/20, 4:48:32 PM
Mariana Liliana Apostol

Felicitari, Valentina! Mult succes in continuare!

Mariana Liliana Apostol 1/7/20, 4:50:12 PM
Valentina Neagu

Felicitari draga mea

Valentina Neagu 1/7/20, 5:21:43 PM
Robero Baruch Romero Medina

Felicidades y mucho éxito !

Robero Baruch Romero Medina 1/7/20, 5:34:08 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari din inima Vali!❤ Pasiunea cu care te-ai implicat a dus la un rezultat excelent intr-un timp foarte scurt. Bravo!

Ionela Cristina Stanoiu 1/7/20, 5:39:01 PM
Valentin Marian Dumitru

Felicitari! Noi romanii ne mandrim cu asa lider! Succes!

Valentin Marian Dumitru 1/7/20, 5:46:13 PM
Antonio Popa

Felicitari !!! Mult succes in continuare! Dorinta si perseverenta isi spun cuvantul.

Antonio Popa 1/7/20, 6:48:15 PM
Camelia Costinas

Felicitari Valentina! Sunt mandra ca am un asa indrumator! Succes maxim sa ai!

Camelia Costinas 1/7/20, 9:13:32 PM
Tomasz Telej

Brawo Valentina :) piękny wynik w tak szybkim czasie.

Tomasz Telej 1/7/20, 10:41:21 PM
Maria Curteanu

Felicitări Valy ! Sunt mandra de tine! Esti exemplul care ne motiveaza! Mult succes in continuare !

Maria Curteanu 1/7/20, 11:38:56 PM
Jerzy Krzewicki

Congratulations Valentina :)

Jerzy Krzewicki 1/8/20, 6:12:08 AM
Daniela Mihaela Chis

Felicitari , Valentina! Esti un exemplu de urmat . Iti doresc mult succes pentru urmatorul nivel !

Daniela Mihaela Chis 1/8/20, 6:16:23 AM
Gheorghe Popa

Felicitări Valentina! Mult succes in continuare!

Gheorghe Popa 1/8/20, 7:25:33 AM
Ioana Vasile

Felicitari! Ma bucur mult pentru reusita ta! Succes!

Ioana Vasile 1/8/20, 8:22:38 AM
Carmen Ianus

Felicitari, Valy! Meriti negresit acest nivel de cariera! Dedicarea si pasiunea pentru ceea ce faci te vor duce pe culmile succesului! Bravo!

Carmen Ianus 1/8/20, 8:29:08 AM
Ana Nagy

Felicitari draga mea! Ma bucur tare mult ca intr-un timp atat de scurt ai atins nivelul de Manager! Meriti!

Ana Nagy 1/8/20, 8:34:16 AM
Steriana Gata

Felicitari Valentina! Esti un model pentru mine! Succes!

Steriana Gata 1/8/20, 8:44:32 AM
Sorina Mariana Roman

Felicitari Valy! Ne mandrim cu un asa upline cum esti tu! Succes mai departe!

Sorina Mariana Roman 1/8/20, 9:16:34 AM
Zbigniew Bułaty

Gratulacje!!!

Zbigniew Bułaty 1/8/20, 6:11:17 PM
Global Marketing Krzysztof Drobny

Big congratulations Valentina !!! A beautiful prize for the huge work done with the whole team. I wish you and all Partners many further successes

Global Marketing Krzysztof Drobny 1/8/20, 10:39:04 PM
Adrian Savin

Felicitari si succes!

Adrian Savin 1/14/20, 10:25:00 AM