Comments (28)
Daniela Miron

Felicitări Robert pentru tot ceea ce realizezi!!! Succes deplin in continuare !

Daniela Miron 3/23/20, 9:42:49 AM
Cristina Florica Giriuta

Felicitari !!!

Cristina Florica Giriuta 3/23/20, 1:10:31 PM
Tomasz Telej

Felicitari Robert :) Great Job :)

Tomasz Telej 3/23/20, 3:01:24 PM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitări si mult respect Robert! Esti un model de lider de care industria are mare nevoie. Devotat, corect, loial si cu multa ambiție. Abia astept sa te felicit la următorul nivel! Mult succes!

Nicoleta Daniela Juhasz 3/23/20, 3:32:06 PM
Florina Trandafir

Felicitari Robert ! Esti un exemplu pentru mine si stiu ca doar munca ta inteligent facuta, seriozitatea si devotamentul tau au dus catre succesul in aceasta oportunitate ! Go, go si cat mai curand pe urmatoarea treapta de cariera !

Florina Trandafir 3/23/20, 7:47:34 PM
Maria Curteanu

Felicitari Robert pentru nivelul atins! Cu siguranta urmatorul nivel il vei urca in scurt timp, datorita muncii sustinute si inteligente, ambitiei si perseverentei de care dai dovada, precum si aptitudinilor de lider si bun orator!

Maria Curteanu 3/23/20, 10:24:24 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari dragul meu! Cand faci totul cu pasiune, daruire, etica si moralitate, rezultatele nu intarzie sa apara. Esti un adevarat model pentru noi toti si suntem foarte mandri de tine! Mult succes in continuare!

Ionela Cristina Stanoiu 3/23/20, 11:20:42 PM
Florica Balan

Ma bucur pentru reusita ta Robert! Admir si apreciez abilitatile tale in ce priveste sprijinul oamenilor din echipa si nu numai.Un om special nu îl recunoști după chip, ci după suflet. Sa ai parte de succes in toate sectoarele vietii!

Florica Balan 3/24/20, 10:11:41 AM
Dinu Gherman

Bravoo Robert!!!! Tot asa!!!!

Dinu Gherman 3/24/20, 12:28:52 PM
Edy Ardeleanu

Felicitari, Robert! Sunt mandru de performanta ta! Bravo! Meriti pe deplin aceasta pozitie in cariera Duo! Stiu deja ca vei fi curand unul dintre Directorii DuoLife! Keep going!

Edy Ardeleanu 3/24/20, 12:59:33 PM
Vaniana Elena Tataru

LEADERSHIP-UL nu este despre un titlu sau o denumire. Este vorba despre IMPACT, INFLUENȚĂ și INSPIRAȚIE. Impactul presupune obținerea unor rezultate, influența este răspândirea pasiunii pe care o ai pentru munca ta si in același timp trebuie să-ți inspiri colegii de muncă si clienții. - Robin S. Sharma Te felicit din suflet!!! ♥️♥️♥️ E o mare onoare Robert Gargaianu să te am îndrumător în acest proiect și să fac parte din echipa ta.

Vaniana Elena Tataru 3/24/20, 1:01:20 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Robert Gargaianu! Ma bucur din toata inima de fiecare realizare a ta si a intregii echipe! Te cunosc de putin timp dar din prima zi in care te-am vazut mi -am dat seama de verticalitatea, de caracterul tau, de omenia pe care o ai in suflet si pe care o raspandesti fiecarui om. Sunt onorata ca am avut ocazia sa te cunosc si sa muncesc alaturi de tine! Multumesc din suflet Edy Ardeleanu pentru felul in care antrenezi oamenii! Tu ai vazut si vezi stralucirea fiecarui om din TGM si stii sa actionezi , sa muncesti cot la cot cu cei carora le pasa si uite ca acum ne putem bucura impreuna de rezultate! Frumoasa si banoasa si sanatoasa pozitie Robert! Acum stiu ca doar cerul este limita pentru tine! Un mare Bravoooo!

Cleopatra Caraiorgu 3/24/20, 1:02:39 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Robert Gargaianu! Ma bucur din toata inima de fiecare realizare a ta si a intregii echipe! Te cunosc de putin timp dar din prima zi in care te-am vazut mi -am dat seama de verticalitatea, de caracterul tau, de omenia pe care o ai in suflet si pe care o raspandesti fiecarui om. Sunt onorata ca am avut ocazia sa te cunosc si sa muncesc alaturi de tine! Multumesc din suflet Edy Ardeleanu pentru felul in care antrenezi oamenii! Tu ai vazut si vezi stralucirea fiecarui om din TGM si stii sa actionezi , sa muncesti cot la cot cu cei carora le pasa si uite ca acum ne putem bucura impreuna de rezultate! Frumoasa si banoasa si sanatoasa pozitie Robert! Acum stiu ca doar cerul este limita pentru tine! Un mare Bravoooo!

Cleopatra Caraiorgu 3/24/20, 1:02:40 PM
Valentina Stamate

Felicitări Robert Gargaianu!!! Un exemplu bun de urmat si o forță de neoprit! Sunt bucuroasă pentru reusita ta si sunt convinsă că nu te opresti aici !!!

Valentina Stamate 3/24/20, 4:44:46 PM
Cristian Tuns

Felicitari Robert!!! Tu esti un lider care aplici exact ca la carte principiile de leadership. Sunt sigur ca este un nivel pe care vei poposi putin pana cand vei urca la alte nivele. Mult succes!

Cristian Tuns 3/24/20, 5:13:00 PM
Global Marketing Krzysztof Drobny

Congratulations once again Robert!!!

Global Marketing Krzysztof Drobny 3/24/20, 7:42:32 PM
Daniela Mihaela Chis

Felicitari ,Robert Gargaianu ! Esti un exemplu de urmat , un model pentru noi toti ,esti un om valoros si sunt mandra ca suntem parte din echipa TGM.

Daniela Mihaela Chis 3/25/20, 12:47:26 PM
Cornelia Iacob

Din tot sufletul, felicitari! Sunt mandra, si onorata, totodata, ca facem parte din acelasi proiect. Mult succes in continuare!

Cornelia Iacob 3/26/20, 9:28:20 AM
Codruta Maria Corb

Felicitari Robert !!!

Codruta Maria Corb 3/27/20, 7:30:46 PM
Lacramioara Stoica

Felicitari Robert !!! Esti un exemplu de urmat !

Lacramioara Stoica 3/27/20, 7:32:50 PM
Monica Filip

Felicitari Robert !!!

Monica Filip 3/27/20, 7:34:37 PM
Victoria Dina Bance

Felicitări din tot sufletul! Sunt onorată că te cunosc, îți doresc Succes în continuare! Ești un exemplu de urmat pentru mine personal și noi toti!

Victoria Dina Bance 3/27/20, 7:34:43 PM
Radu Roncea

Robert esti un exemplu formidabil, o dovada certa ca DuoLife functioneaza! Felicitari !

Radu Roncea 3/27/20, 7:45:55 PM
Daniela Paun

Felicitări,Robert Gargaianu!!Este o onoare pentru mine că v am cunoscut și va doresc mult succes in continuare!,Toată stima!!

Daniela Paun 3/27/20, 7:59:08 PM
Maria Fat

Felicitări din tot sufletul , Robert , pentru acest binemeritat nivel pe care l-ai atins in DuoLife! Un exemplu demn de urmat !

Maria Fat 3/27/20, 8:51:09 PM
Ioana Lucretia Cebuc

Felicitari, Robert ma bucur pentru tine, succesul tau ne motiveaza pe toti. Sunt recunoascatoare ca prin tine am ajuns sa cunoastem o comunitate atat de unita si de succes, dar si o companie cu niste produse excelente de nelipsit in casele oamenilor. Vise + Munca = SUCCES

Ioana Lucretia Cebuc 3/27/20, 10:42:34 PM
Ramona Codruta Grec

Felicitari Robert!!Iti doresc din tot sufletul mult succes in continuare,esti un exemplu demn de urmat!!Ma bucur nespus de mult pentru tine!!

Ramona Codruta Grec 3/28/20, 4:56:15 PM
Marius Cristian Ionescu

Bravooo Robert...oamenii frumosi ajung manageri .

Marius Cristian Ionescu 3/30/20, 6:49:27 PM