Download DL Message now and receive IMPORTANT information

Comments (27)
Edy Ardeleanu

Ai toata admiratia mea pentru ceea ce esti ca OM! Felicitari maxime pentru performanta! Bucura-te de aceasta minunata calatorie! Poti conta pe suportul meu direct!

Edy Ardeleanu 3/24/22, 9:19:41 AM
Constantin Constantin

Felicitari si mult succes in continuare!!

Constantin Constantin 3/24/22, 9:25:38 AM
Valentina Florescu

Felicitări , mult succes in continuare !

Valentina Florescu 3/24/22, 9:27:28 AM
ALINA MAREȘI

Felicitări!! Succes in continuare!!

ALINA MAREȘI 3/24/22, 9:30:18 AM
Robert Petre Gargaianu

Felicitari din toata inima, Laviniu! O performanta excelenta, dar la cum te cunosc stiu ca nu te vei opri aici. Modul in care te-ai implicat in dezvoltarea proiectului este un real exemplu in comunitate, iar sa lucram impreuna este o reala placere. Te apreciez mult ca partener, dar si ca om, ca prieten. Este abia inceputul, asa ca iti doresc mult succes in continuare, ai toata sustinerea necesara si suntem alaturi de tine in aceasta frumoasa calatorie pe care am inceput-o #IMPREUNA.

Robert Petre Gargaianu 3/24/22, 9:32:44 AM
Ionica Boleac

Felicitari! Meriti din plin acest nivel de cariera pentru implicare si consecventa! Succes in continuare!

Ionica Boleac 3/24/22, 9:34:35 AM
Ramona Georgiana Tatu

Felicitari !Mult succes in continuare!

Ramona Georgiana Tatu 3/24/22, 9:34:50 AM
Rosica Constantin

Felicitari din inima Laviniu! Esti un exemplu de determinare si spirit antreprenorial pentru toata comunitatea. Te admir si te apreciez foarte mult pentru Omenia si hotararea ta. Succes in continuare in acest proiuect care schimba vietile oamenilor in bine.

Rosica Constantin 3/24/22, 9:36:26 AM
CLAUDIU STEFAN DAMIR

Esti mult mai mult decat un om care schimba vieti,esti omul care reda speranta atunci cand nu mai e nimic acolo,esti omul care ne ajuta sa trecem mai departe si sa facem tot ce este nevoie sa ajungem unde ne dorim.

CLAUDIU STEFAN DAMIR 3/24/22, 9:54:15 AM
Meluta Iancu

Felicitări Laviniu Nahoi! Succes !

Meluta Iancu 3/24/22, 10:14:45 AM
Florina Trandafir

Felicitări maxime Laviniu ! Ai dovedit că pentru o persoană determinată asemenea ție, doar cerul este limita! Succes în continuare în acest minunat proiect!

Florina Trandafir 3/24/22, 10:34:54 AM
Hristina Ifrim

Felicitari ! Succes in continuare!

Hristina Ifrim 3/24/22, 11:16:55 AM
Doinita Popovici

Este o plăcere să lucrezi cu cineva care creează un mediu de muncă inspirat și prietenos. Sunt bucuroasă că ai o poziție demnă de tine. Felicitări, Laviniu ! și succes pentru a face următorul pas in cariera ta. Ești un exemplu pentru toți cei din jurul tău !

Doinita Popovici 3/24/22, 11:18:30 AM
Niculae Ene

La cat mai multe astfel de realizari de aici inainte! Sunt convins ca te vei opri doar acolo unde iti doresti tu!

Niculae Ene 3/24/22, 11:32:27 AM
Andreea-Roxana Munteanu

Felicitari pentru aceasta performanta! Mult succes in continuare!

Andreea-Roxana Munteanu 3/24/22, 1:12:34 PM
Ionica Boleac

Felicitări, Laviniu! Bucură-te de aceasta performanta și treci repede la următorul nivel! Știm cu toții ca nu te vei opri aici și ca vei face performanta de top în aceasta industrie!

Ionica Boleac 3/24/22, 1:51:07 PM
Ana Nagy

Felicitari!Mult succes in continuare!

Ana Nagy 3/24/22, 2:39:52 PM
Ion Ghitulescu

Felicitări! Succes maxim în continuare!

Ion Ghitulescu 3/24/22, 2:49:49 PM
STELA STAMATE

Felicitari maxime Laviniu!Mult succes in continuare!

STELA STAMATE 3/24/22, 5:04:56 PM
Laviniu Nahoi

Vă mulțumesc din suflet tuturor! Fără suportul mentorului meu și al vostru al tuturor, aceasta realizare nu ar fi fost posibilă!!! Chapeau!

Laviniu Nahoi 3/24/22, 7:08:18 PM
VALERI SANDU

Felicitari si mult succes, Laviniu Nahoi! Esti un exemplu pentru intreaga comunitate, dovedind ca, ... ,, Atitudinea creaza altitudinea.”

VALERI SANDU 3/24/22, 7:18:43 PM
Daniel Gabriel Gheorghiu

FELICITĂRI din toată inima Laviniu !!! Ești un exemplu pentru întreaga comunitate dovedind încă o dată că se poate Te admir și te apreciez pentru tot ceea ce faci și iți doresc Succes maxim în acest minunat proiect !!!

Daniel Gabriel Gheorghiu 3/24/22, 7:50:35 PM
Mihaela Ignat

Felicitari maxime!!

Mihaela Ignat 3/25/22, 8:36:44 AM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitări Laviniu! Un nivel de carieră obținut cu multă determinare, pe care îl meriți cu adevărat. Știi că pentru mine ești un model care imi demonstrează că oricât de ocupat ai fi, dacă îți dorești ceva, se poate, și pentru asta îți mulțumesc. Mult succes în continuare! ❤

Ionela Cristina Stanoiu 3/25/22, 11:11:40 AM
Ramona Sandu

Felicitari ! Mult succes in continuare!

Ramona Sandu 3/25/22, 6:44:58 PM
Sergiu Ionut Rujan

Felicitari, Laviniu!

Sergiu Ionut Rujan 3/26/22, 2:58:28 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Laviniu! Meriti din plin acest nivel de cariera mult succes in continuare!

Cleopatra Caraiorgu 3/30/22, 8:53:31 AM