Comments (32)
Edy Ardeleanu

A fost o reala provocare pentru mine ca sa ating nivelul de Manager in doar cateva zile! Multumesc intregii mele echipe TGM, pentru sustinere si incredere! DuoLife este cu adevarat o companie pentru oameni!

Edy Ardeleanu 12/19/19, 10:26:38 AM
Robert Petre Gargaianu

Felicitari din toata inima, Edy! Sunt binecuvantat sa fac parte din frumoasa echipa Team Global Marketing, al carei initiator esti! Iti multumesc pentru sansa pe care mi-ai dat-o si ne-ai dat-o tuturor!

Robert Petre Gargaianu 12/19/19, 10:30:42 AM
Cristina Maria Lakatos

Edy felicitările mele pentru tine, pentru ceea ce ai reusit sa faci in acest timp scurt e un exemplu de urmat . Mult succes pe mai departe.

Cristina Maria Lakatos 12/19/19, 10:36:52 AM
Bogdan-Alexandru Stan

Felicitari din tot sufletul.Sunt mândru ca avem un asa Leader❤️

Bogdan-Alexandru Stan 12/19/19, 10:42:35 AM
Florina Trandafir

Felicitări din inimă Edy ! Sunt mândră că fac parte din echipa Romaniei al cărei mentor ești și știu că sub îndrumarea ta cu totii vom avea ocazia sa ne schimbăm modul de viață si sa avem un confort financiar sănătos! Succes pe mai departe!

Florina Trandafir 12/19/19, 10:46:14 AM
Carmen Veronica Turcu

Felicitări Edy! Experiența și profesionalismul cu care lucrezi își spun cuvântul. Încă o dată ai demonstrat că se poate, cei care ți-au fost alături până acum o pot confirma. Ma bucur ca sunt in echipa pe care ai construit-o și care crește pe zi ce trece! Duolife in my life !!! Va multumesc pentru oportunitate!

Carmen Veronica Turcu 12/19/19, 10:50:13 AM
cristina ungureanu

Felicitari Edy! Ma bucur ca fac parte din Team Global Marketing si ca instinctele mele de a ma alatura echipei au fost bune. Mi-ai inspirat incredere si ai dat dovada de mult profesionalism.Mult succes in continuare!!

cristina ungureanu 12/19/19, 10:58:29 AM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitări Edy' iti multumesc pentru incredere si încurajari! Sunt mândră ca am fost acceptată in familia TGM ! Esti un exemplu de ambiție, perseverenta si corectitudine! Mult succes in continuare!

Nicoleta Daniela Juhasz 12/19/19, 11:10:06 AM
Nastasia Floare

Felicitari Edy Ardeleanu! Increderea si profesionalismul tau m au determinat sa fac parte din aceasta minunata echipa !Multumesc pentru oportunitate si pentru ca aduci bucurie in sufletele oamenilor!Succes in tot ce intreprinzi!!

Nastasia Floare 12/19/19, 11:17:25 AM
Camelia Mihaela Mocanu

Liderii nasc Lideri! Succesul obtinut este, dupa opinia mea. primul pas catre aplicarea devizei "oameni pentru oameni". Etica si profesionalismul , oferite de DuoLife, ma determina sa consider ca, prin aplicarea lor, aceasta echipa va deveni o adevarata forta, care va aduce pe chipurile oamenilor zambetul si recunostinta, bucuria si fericirea. Felicitari Edy Ardeleanu! Felicitari tuturor celor care au facut posibil ca visele sa devina realitate!

Camelia Mihaela Mocanu 12/19/19, 11:31:01 AM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari Edy! Esti un exemplu clar ca oricand, la orice varsta si in orice moment al vietii o poti lua de la capat. Eu iti multumesc ca m-ai dat oportunitatea de a fi acolo, la Cracovia, si de a vedea totul cu ochii mei, astfel incat sa pot lua cea mai buna decizie pentru mine. DuoLife (a doua sansa) poate exista pentru toti...trebuie doar sa vrei. ❤

Ionela Cristina Stanoiu 12/19/19, 11:53:09 AM
Ana Nagy

Felicitări, Edy Ardeleanu! Sunt norocoasă și mândră că te-am cunoscut și ca fac parte din echipa TGM in parteneriat cu DuoLife ! Esti un adevarat lider si meriti maxim din tot ceea ce ofera aceasta companie! Mult succes în continuare!

Ana Nagy 12/19/19, 12:10:11 PM
Cristina Florentina Axente

Felicitari, Edy! Sunt inca la inceput in aceasta afacere, decizie luata pentru ca am avut incredere in tine datorita faptului ca te cunosc de peste 15 ani si stiu ca tu iei mereu decizii bune ! Acum a fost momentul meu si sunt convinsa ca am facut alegerea potrivita!

Cristina Florentina Axente 12/19/19, 12:13:43 PM
Raluca Cristina Vaduva

Felicitari, Edy! DuoLife este chiar o companie pentru oameni! Succes pe mai departe!

Raluca Cristina Vaduva 12/19/19, 12:18:03 PM
Ioana Vasile

Felicitari! Orientarea ta catre a ajuta oamenii si faptul ca ai o inima buna te ajuta negresit pentru a face performanta!

Ioana Vasile 12/19/19, 12:20:58 PM
Stefan Floare

Felicitari! Produsele acestei companii sunt extraordinar de bune! Eu ma simt excelent de cand le folosesc!

Stefan Floare 12/19/19, 12:23:04 PM
Daniela Miron

Felicitări Edy Ardeleanu pentru tot ceea ce realizezi și transmiți ,nimic nu este surprinzător atunci când vezi rezultatele tale deoarece prin ele se văd pasiunea cu care tu te implici !!!! Succes in continuare in acest nou proiect !!!

Daniela Miron 12/19/19, 1:13:32 PM
Gheorghe Popa

Felicitari Edy! Mult succes in ierarhia acestui proiect. Ma bucur si ma mandresc cu un asemenea lider si prieten!

Gheorghe Popa 12/19/19, 1:18:29 PM
Andrei-Augustin Ardeleanu

Felicitări tată pentru aceasta măreață realizare, este o adevărată bucurie sa fim parteneri in acest frumos drum. TGM & YPR sunt mândrii ca au un asa leader! Sper sa ajungi la cel mai înalt nivel și să ne bucurăm împreună de reusite !

Andrei-Augustin Ardeleanu 12/19/19, 1:32:20 PM
Cristian Tuns

Felicitari Edy!!! Esti un exemplu de urmat si ma bucur ca facem echipa. Mult succes si ai toata sustinerea!

Cristian Tuns 12/19/19, 1:33:13 PM
Mariana Liliana Apostol

Felicitari, Edy, un exemplu de urmat. Mult succes in continuare!

Mariana Liliana Apostol 12/19/19, 1:38:11 PM
Cristina Tudor

Congratulations Edy Ardeleanu on your new rank achievement. You are an example of strenght, perseveration and hard work for many. I am looking forward to see you achieve the highest ranks and may all your dreams come true!

Cristina Tudor 12/19/19, 2:10:57 PM
Mariana Teuca

Felicitari si va urez in continuare rezultate frumoase!

Mariana Teuca 12/19/19, 2:31:00 PM
Florica Balan

EDY ARDELEANU - Omul care iubeste oamenii si este iubit... omul care insufla celor din jur incredere, integritate, autenticitate, perseverenta si multe alte calitati, reuseste tot ce isi propune!!! Felicitari Edy!

Florica Balan 12/19/19, 5:04:13 PM
Tomasz Telej

Wielkie Gratulacje Edy :)

Tomasz Telej 12/19/19, 7:12:20 PM
Ing. Peter Pavelka

:-) Congratulations :-)

Ing. Peter Pavelka 12/19/19, 7:35:11 PM
Valentina Stamate

Am ştiut întotdeauna că esti cel mai bun, iar cei buni ajung inevitabil în vârf. Felicitări si tot mai sus!❤

Valentina Stamate 12/19/19, 9:40:29 PM
Maria Curteanu

Felicitari Edy pentru rangul atins intr-un timp record! Mult succes in continuare! Intradevar DuoLife este o companie pentru oameni, avand deosebita grija pentru sanatatea acestora, pentru starea de bine, dand dovada si de generozitate in plan financiar. Astfel DuoLife aduce in centru atentiei OMUL, asigurandu-i deplina buna-stare!

Maria Curteanu 12/19/19, 9:54:57 PM
Daniela Mihaela Chis

Felicitariiii !!!!!! Esti in exemplu pentru noi toti si ma bucur ca fac parte din echipa TGM ! Mult succes pe mai departe .

Daniela Mihaela Chis 12/19/19, 9:56:12 PM
Global Marketing Krzysztof Drobny

Edy jeszcze raz Wielkie Gratulacje za wspaniałą pracę i zaufanie!

Global Marketing Krzysztof Drobny 12/19/19, 11:07:59 PM
Anna Kobylińska

Congratulations Edy. :)

Anna Kobylińska 12/20/19, 12:05:09 AM
Konrad Niegowski

Gratulacje ^_^