Comments (23)
Cristina Florica Giriuta

Felicitari si mult succes pe mai departe !!!

Cristina Florica Giriuta 12/22/20, 5:32:05 PM
Izabella Bodor

Felicitari!!!Succes maxim pe mai derarte!!!

Izabella Bodor 12/22/20, 6:40:38 PM
Florina Trandafir

Felicitări Valentina Stamate! Îți doresc succes maxim în continuare. Meriți !

Florina Trandafir 12/22/20, 6:42:47 PM
Cristian Tuns

Felicitari Valentina!!!!

Cristian Tuns 12/22/20, 9:04:31 PM
Andrei-Augustin Ardeleanu

Bravo, Valentina si bun venit in echipa elitelor! Esti liderul care face ca lucrurile sa se intample! Felicitri pentru ca mereu esti dispusa sa ajuti partenerii din TGM! Meriti pe deplin aceasta recunoastere! Succes pe mai departe!

Andrei-Augustin Ardeleanu 12/23/20, 12:27:13 AM
Edy Ardeleanu

Felicitari, Valentina! Ai reusit sa atingi excelenta in industria marketingului de retea! Am stiut ca va fi doar o chestiune de timp pana vei reusi sa fi unul dintre Directorii Duo pe Romania si ai respectul meu pentru evolutia ta, pentru dedicarea si consecventa de care ai dat dovada! Succes pe mai departe!

Edy Ardeleanu 12/23/20, 12:37:07 AM
Ramona Codruta Grec

Felicitări!! Succes mai departe!!

Ramona Codruta Grec 12/23/20, 4:21:23 AM
Lia Marinela Avram

Felicitări maxime dragă Valentina! Meriți acest titlu! Cu o perseverența ca a ta, nu aveai cum sa nu reușești! Dar mai mult cu o inima mare ca a ta! Am simtit suportul tau eu si echipa atunci cand era mai mare nevoie!!! Respect si apreciere! Succese nenumărate si o viata frumoasa cu multă împlinire!

Lia Marinela Avram 12/23/20, 7:35:37 AM
CARMEN RODICA MARCU

Felicitări Valentina!!! Noi te vom urma în această minunată călătorie TGM & DUOLIFE!!!

CARMEN RODICA MARCU 12/23/20, 8:04:45 AM
Valentina Neagu

Felicitari draga Valentina si mult succes pe mai departe

Valentina Neagu 12/23/20, 8:06:08 AM
Andreea Ruse

Felicitări Valentina!!!

Andreea Ruse 12/23/20, 8:29:37 AM
Marita Artene

Felicitari, Valentina!

Marita Artene 12/23/20, 8:35:09 AM
Ana Nagy

Din inimă cu toată aprecierea felicitări draga noastră Valentina !

Ana Nagy 12/23/20, 8:38:32 AM
Doina Maria Badea

Felicitari draga noastra, Valentina!!!Maxime felicitari!!!!

Doina Maria Badea 12/23/20, 9:06:17 AM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitari Valentina ! Mult succes in continuare!

Nicoleta Daniela Juhasz 12/23/20, 9:28:50 AM
Ancuta Serenici

Felicitări! Doar cei ce muncesc le merita pe deplin!

Ancuta Serenici 12/23/20, 10:46:12 AM
Maria Curteanu

Felicitari Valentina ! Mult succes pe mai departe!

Maria Curteanu 12/23/20, 1:39:13 PM
Daniela Mihaela Chis

Felicitări Valentina pentru acest nivel și mult succes în continuare!,

Daniela Mihaela Chis 12/23/20, 9:28:33 PM
Robert Petre Gargaianu

Felicitari din toata inima, Vali! Consecventa, perseverenta si experienta isi spun din plin cuvantul, iar acum ai atins un nivel la care era firesc sa ajungi. Mult succes in continuare iti dorim cu totii, esti o persoana cu suflet mare, iar asta te va propulsa cu siguranta si spre nivelele urmatoare.

Robert Petre Gargaianu 12/24/20, 12:18:29 PM
Elena Janina Marin

Felicitari, Valentina! Mult succes pe mai departe!

Elena Janina Marin 12/28/20, 8:40:08 AM
Maria-Cristiana Chituc

Felicitari si succes maxim va doresc! Sunteti un model de inspiratie pentru o femeie de succes!

Maria-Cristiana Chituc 12/28/20, 8:43:36 AM
User deleted

Felicitări,Valentina! Mult succes in atingerea următoarelor nivele de carieră!

User deleted 12/29/20, 6:53:43 AM
Florica Balan

Felicitari Valentina! Succes in toate sferele vietii!

Florica Balan 1/6/21, 8:56:34 PM