Download DL Message now and receive IMPORTANT information

New Regional Director - Michał Sierbiński (Poland)

18.11.2022

Dear Club Members,

Every step forward in the career of our club members is a great satisfaction and pride for us.

We would like to warmly congratulate you on your promotion in the DuoLife Club. Your personal development makes us extremely happy. We hope that you will continue to grow and the promotion will inspire both you and our entire community to be active in line with our #DuoLifeGoUP idea! The best way to predict the future is to actually create it!

The promotion to the position of Regional Director is a great success, which comes with extra benefits. From now on, the Club Member receives in addition:

position-based commission (up to 20%);

one share in 1% of the entire Company's points turnover to be distributed among International Directors; one share in 1% of the entire Company's points turnover to be distributed to General Directors;

Matching Bonus from the 1st level of Director/President generation;

possibility to participate in Managers and Directors Trips;

earnings of approximately PLN 15;

possibility to choose company car:

Mercedes Class: A, C, CLA, GLA, GLB, E, GLC.

Audi: A3, A4, Q3.

Congratulations!

Dear Club Member!

Would you like to keep up to date with all DuoLife news? Download the DuoLife Messages app for free today and be the first to know about product news, special offers, new projects, and much more!

Let your every day be a special day…

Back to the list of news
Comments (15)
Sabina Rojewska

Michał, wielkie gratulacje !

Sabina Rojewska 11/18/22, 3:15:31 PM
Beata Kozań

Wielkie gratulacje!

Beata Kozań 11/18/22, 4:30:21 PM
Mirosław Zawadzki

Michał wielkie gratulacje dla Ciebie!

Mirosław Zawadzki 11/18/22, 5:05:49 PM
Wojciech Wesołowski

Brawo Przyjacielu :)

Wojciech Wesołowski 11/18/22, 5:15:52 PM
Anna Makowiecka

Michał! ogromne gratulacje! Bardziej ucieszy mnie juz tylko awans mojego Męża ;) Jesteś wspaniałym człowiekiem, świetnym Liderem i wzorem do naśladowania! Baaaardzo zasługujesz na każdy kolejny awans i docenienie :) Cieszę się że jestem w Twoim zespole

Anna Makowiecka 11/18/22, 5:20:37 PM
Katarzyna Rodek

Michal ogromne gratulacje!!! jestes mojim wzorem i inspiracją a przede wszystkim bardzo cenie twoje zaangazowanie i wsparcie, wiem ze moge zawsze na ciebie liczyc i uczyc sie od ciebie!

Katarzyna Rodek 11/18/22, 5:51:59 PM
Raluca Pop

Gratulacje!!! Siedziałam obok ciebie przy stole w Turcji... Panie z Rumunii!

Raluca Pop 11/18/22, 6:44:56 PM
Grzegorz Sadowski

Ogromne gratulacje!!! Jestem dumny, że mogę współpracować z Tobą, człowiekiem, który z taką klasą i konsekwencją realizuje swoje cele. Dla wszystkich członków zespołu jesteś wzorem do naśladowania

Grzegorz Sadowski 11/19/22, 3:52:44 PM
Piotr Makowiecki

I to rozumiem :) cieszę sie ogromnie.. rozbudziłes apetyt więc czekam na kolejny awans...

Piotr Makowiecki 11/19/22, 7:18:51 PM
Kamila i Oscar Ptasznik

No! właściwy człowiek na właściwej pozycji. Następny raz tak powiem jak zdobędziesz Vice Prezydenta. :-) wielkie gratulacje Michu! Zasłużony awans. Wielkie gratulacje również dla całego zespołu, który razem z Tobą ambitnie pracował na ten wynik! Coś pięknego :-)

Kamila i Oscar Ptasznik 11/19/22, 9:23:16 PM
Luminita Simionovici

Congrulations!

Luminita Simionovici 11/20/22, 6:39:53 AM
Karolina Kołodziej

Klasa! Gratulacje!

Karolina Kołodziej 11/20/22, 11:22:51 AM
Artur Zdybicki

Gratulacje ☺️

Artur Zdybicki 11/20/22, 4:35:36 PM
Лариса Гудим

Поздравляем!!!!!!!!!

Лариса Гудим 11/21/22, 4:09:47 PM
Magdalena Markiewicz

Michał, duma 1000000!!!

Magdalena Markiewicz 11/22/22, 10:43:33 AM