Comments (46)
Laurentia Pop

Felicitari !!! Mult succes in comtinuare.

Laurentia Pop 9/8/20, 4:49:01 PM
Nastasia Floare

Maxime felicitari Edy!!!

Nastasia Floare 9/8/20, 5:08:06 PM
Bradea Elena

Felicitari! Asa o mare bucurie de cite ori vad calificari din RO! Ne vedem la Govora!

Bradea Elena 9/8/20, 5:23:39 PM
Aurelia Avram

Felicitări!

Aurelia Avram 9/8/20, 5:35:01 PM
Tomasz Telej

Felicitari Edy :) Great Job like always

Tomasz Telej 9/8/20, 6:34:33 PM
Marcela Lacramioara Amet

Felicitari Edy! O calificare bine meritata! ❤

Marcela Lacramioara Amet 9/8/20, 7:07:50 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari Edy!

Ionela Cristina Stanoiu 9/8/20, 7:11:50 PM
Cristina Florica Giriuta

Felicitari !!!

Cristina Florica Giriuta 9/8/20, 7:25:03 PM
Georgeta Robas

Maxime felicitării!

Georgeta Robas 9/8/20, 7:58:25 PM
Gabriela Andercau

Felicitari D-nul Ardeleanu!!!

Gabriela Andercau 9/8/20, 8:20:00 PM
Florica Balan

Felicitari si succese depline in toate sferele vietii!!!

Florica Balan 9/8/20, 8:30:30 PM
Robert Petre Gargaianu

Din toata inima FELICITARI, Edy! Meriti pe deplin, la ce evolutie rapida ai avut tu si are proiectul TGM in Romania, cred ca vor mai urma multe astfel de calificari. E o onoare si mare bucurie sa fac parte din acest proiect si sa lucram impreuna. Mult succes in continuare...sunt sigur ca vei si vom avea!

Robert Petre Gargaianu 9/8/20, 9:09:59 PM
Victoria Dina Bance

Maxime Felicitări ❤️

Victoria Dina Bance 9/8/20, 9:19:00 PM
Lia Marinela Avram

Esti omul si liderul pe care oricine ar vrea sa il aiba in preajma lui ca succesul sa ii fie asigurat. Drumul pe care te-ai format stiu ca a fost anevoios si greu, dar a iesit un Diamant! Si mai mult poti arata altora calea! Meriți această recunoaștere, apreciere si mai mult de atat! Felicitări din suflet Edy! Esti magnific!

Lia Marinela Avram 9/8/20, 9:28:02 PM
Florina Trandafir

Felicitări Edy ! Este un parcurs al carierei tale care ne face cinste nouă partenerilor TGM și pe care-l meriți din plin.Este rodul muncii tale susținute, dedicate, plină de dăruire si mai ales făcută în scopul de a-i ajuta pe ceilalți: aceasta este de fapt recompensa ta pentru timpul dedicat nouă! Stiu că bate la ușă deja o alta reușită in carieră si asa cum te cunosc eu ne vom mândri curând, noi românii cu tine! Te iubim si ne mandrim ca facem parte din echipa ta !

Florina Trandafir 9/8/20, 9:45:01 PM
Elena Cupsa

Pentru un OM Principal, sincere felicitari si urari de sanatate, putere in credinta...si glorie!

Elena Cupsa 9/8/20, 10:33:21 PM
Hutu Cristina

Viziunea, hotararea, perseverenta si actiunea sunt calitatile care definesc un lider.Cand se impletesc cu respectul si daruirea pentru oameni succesul este garantat!!! Felicitari inseamna ca le-ai bifat pe toate !!!

Hutu Cristina 9/8/20, 10:59:40 PM
Ing. Peter Pavelka

:-)CONGRATULATIONS :-)

Ing. Peter Pavelka 9/9/20, 12:09:45 AM
Marossy Jozsef Tamas

FELICITARI EDY ! MULT SUCCES IN CONTINUARE !!! CU TOATE PANZELE IN SUS !!!

Marossy Jozsef Tamas 9/9/20, 5:29:52 AM
Gheorghe Popa

Felicitări maxime!!! Sunt convins ca nu te oprești aici, așa ca mult succes mai departe și cât mai sus!

Gheorghe Popa 9/9/20, 5:36:42 AM
Ioana Cristina Briciu

Felicitari maxime Edy !!!

Ioana Cristina Briciu 9/9/20, 7:01:45 AM
Romina Kiss

CONGRATULATIONS FOR A TRUE AND A REAL LEADER!!!

Romina Kiss 9/9/20, 7:31:07 AM
Lavinia-Ramona Hulber

Felicitari!

Lavinia-Ramona Hulber 9/9/20, 8:58:15 AM
Daniela Mihaela Chis

Felicitari din tot sufletul Edy Ardeleanu !Suntem mândrii ca facem parte din echipa ta si din Team Global Marketing.

Daniela Mihaela Chis 9/9/20, 9:17:56 AM
Izabella Bodor

Felicitari maxime, meriti din plin calificarea!!!Esti un om minunat, si un lider de exceptie!!!

Izabella Bodor 9/9/20, 9:21:18 AM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitari din suflet Edy Ardeleanu! Un lider de excepție, un Om de valoare cu Etica și Moralitate! Mult succes in continuare!

Nicoleta Daniela Juhasz 9/9/20, 10:55:55 AM
Razvan Robas

Felicitari!!!! Un Om si un lider Excelent! Succes in continuare!

Razvan Robas 9/9/20, 11:38:06 AM
Ana-Maria Padurean

Felicitari!

Ana-Maria Padurean 9/9/20, 12:04:20 PM
Valentina Neagu

Felicitari Edy esti liderul pe care si lar dori orice echipa si iti muktumim ca esti alaturi de oameni si ptr oameni.Succes in continuare

Valentina Neagu 9/9/20, 4:21:51 PM
cristina ungureanu

Felicitări din toata inima! Un OM de valoare și un lider de excepție!

cristina ungureanu 9/9/20, 4:59:30 PM
Simona Cecilia Achim

Altruismul, consecvența și empatia ta s-au dovedit a fi calea spre performanță! Felicitări!

Simona Cecilia Achim 9/9/20, 8:51:11 PM
Ana-Maria Balan

Felicitari Edy Ardeleanu!!! Mult succes in continuare ! Meriti din plin aceasta recunoastere si calificare pentru ca esti un lider adevarat, implicat , motivat si alaturi de oameni si de nevoile lor ... Sunt mandra ca fac parte din echipa ta !

Ana-Maria Balan 9/9/20, 9:08:36 PM
Ecaterina Patrauceanu

Felicitari, Edy! Pot spune ca sunt parte din acest proiect datorita tie! Te apreciez atat ca lider cat si ca Om! Succes pe mai departe!

Ecaterina Patrauceanu 9/10/20, 8:44:04 AM
Daniela Miron

Felicitări Edy!!!! Aprecieri deosebite pentru tot ceea ce realizezi !!!!

Daniela Miron 9/10/20, 9:09:49 AM
Gabriela Bernadeta Baiza

Ma simt onorata ca am cunoscut un om precum esti tu si totodata ca fac parte din acest proiect! Felicitari Edy! Sa-ti indeplinesti toate obiectivele pentru ca esti deja un om de succes

Gabriela Bernadeta Baiza 9/10/20, 10:05:17 AM
Cleopatra Caraiorgu

Edy Ardeleanu! My mentor! Cu greu imi pot alege cuvintele pentru ca tu meriti mult mai multe cuvinte decat un simplu Felicitari! Si crede ma ca incerc sa te descriu in doua cuvinte si nu reusesc! Meriti din plin acest nivel! Meriti toti laurii pentru ca ai muncit din greu cand altii se vaitau ca nu au cu ce sau cum!? Pentru ca nu te-ai oprit din a visa , din a-ti stabili scopuri si din a ajuta oameni sa se ridice de acolo de la nivelele lor! Esti un performer, esti un jucator de echipa, esti omul care insufla incredere, putere, viitor! Ma bucur enorm pentru diamantul pe care il vad azi in fata mea! Te cunosc de prea multi ani, am vazut potentialul tau si am muncit cot la cot cu tine suficient de multi ani pentru a sti ca tu... ti ai dedicat timp si bani pentru dezvoltarea ta si pentru indrumarea si dezvoltarea altor oameni! Stiu ca nu te vei opri aici si ca nici cerul nu este limita ta! Love you my mentor! Congratulations!

Cleopatra Caraiorgu 9/10/20, 1:06:58 PM
Ana Nagy

A scrie ,,din suflet felicitări " mi se pare prea puțin a ,, mulțumi din suflet " de asemenea. Îți spun cu recunoștință și respect că în acești ani am avut onoarea și privilegiul să te cunosc ca un Om de mare valoare de a fi mentorul meu și nu numai ,de a face parte din această familie extraordinară numită TGM . Toată munca ta de ani de zile este astăzi recompensată ! FELICITĂRI !

Ana Nagy 9/10/20, 1:24:57 PM
George Daniel Nicoli

Sincere felicitari, Edy! Succes in tot ce iti propui!

George Daniel Nicoli 9/10/20, 1:27:03 PM
Valentina Stamate

Felicitări!!! Meriți din plin acest nivel si sunt convinsă că nu te opresti aici!! Mult succes iti doresc!

Valentina Stamate 9/10/20, 5:55:40 PM
Roberto Baruch Romero Medina

Congratulations! Keep going and never give up! You are the best ever

Roberto Baruch Romero Medina 9/12/20, 8:09:09 AM
Carmen Ianus

Felicitari Edy! Meriti pe deplin aceasta recunoastere! Esti un mare lider si un om alaturi de oameni! Sunt onorata pentru ca fac parte din proiectul TGM & DuoLife si totodata pentru ca am sansa sa lucrez alaturi de tine!

Carmen Ianus 9/12/20, 8:13:26 AM
Alexandru - Adelin Ardeleanu

Felicitari tati. Meriti negresit acest nivel inalt de cariera, ai muncit mult, dedicat si rezultatele marete incep deja sa se vada! Esti un model si sunt mandru!

Alexandru - Adelin Ardeleanu 9/12/20, 8:16:31 AM
Valentina Zidaru

Congratulations! TGM is the best team

Valentina Zidaru 9/12/20, 11:13:46 AM
Dinu Gherman

Felicitariiii Edyyyy

Dinu Gherman 9/14/20, 9:54:33 AM
Maria Fat

Felicitări , Edy Ardeleanu ! Meriți din plin acest nivel ! Mult succes in tot ce ți-ai propus !

Maria Fat 9/15/20, 1:28:06 AM
Adriana Tatomir

Felicitari!