Comments (35)
Georgeta Robas

Felicitarii pentru nivelul atins intr-un timp asa de scurt! mult succes in continuare!

Georgeta Robas 9/21/20, 3:14:47 PM
UTIU AURELIA

Felicitari !!!! pentru performanta.

UTIU AURELIA 9/21/20, 4:31:31 PM
Izabella Bodor

Felicitari!!!Meriti din plin aceasta pozitie, esti un lider innascut si stii sa faci performanta!!! Multumesc nespus pt tot ce faci pt mine si pt echipa!!!

Izabella Bodor 9/21/20, 5:03:16 PM
Cristina Florica Giriuta

Felicitari Cristi !!!

Cristina Florica Giriuta 9/21/20, 5:18:58 PM
Gheorghe Popa

Felicitări Cristi!!! Mult succes in continuare!

Gheorghe Popa 9/21/20, 5:29:40 PM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitari Cristian Tuns! Mult succes in atingerea tuturor obiectivelor pe care ti le-ai propus

Nicoleta Daniela Juhasz 9/21/20, 5:50:24 PM
Liviu Tiganusu

felicitari Cristi si sa fii fericit in tot ce faci, pentru ca restul ... gasesti de cumparat!!!

Liviu Tiganusu 9/21/20, 6:20:44 PM
Ana-Maria Padurean

felicitari!

Ana-Maria Padurean 9/21/20, 6:30:04 PM
Valentina Neagu

Felicitari Cristian iti doresc mult succes in continuare !!!!

Valentina Neagu 9/21/20, 7:32:04 PM
Razvan Robas

Felicitarii Cristian! Mult succes in continuare!

Razvan Robas 9/21/20, 8:27:50 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Cristian Tuns! Meriti din plin acest nivel de cariera! Mult succes in continuare!

Cleopatra Caraiorgu 9/21/20, 9:06:05 PM
Florina Trandafir

Felicitari Cristi ! Succes in continuare in acest minunat proiect ! Respect !

Florina Trandafir 9/21/20, 9:37:21 PM
Zantah Adriana Gratiela

Felicitari si mult succes in continuare!!!!

Zantah Adriana Gratiela 9/21/20, 10:02:52 PM
Hutu Cristina

Felicitari!!! Daruirea si implicarea ta de-a lungul anilor, a facut posibila aceasta ascensiune rapida.Pentru mine esti un exemplu de foarte multi ani. Mult succes in tot ce ti-ai propus!

Hutu Cristina 9/22/20, 12:21:06 AM
Mariana Liliana Apostol

Felicitari, Cristian, si mult succes in continuare!

Mariana Liliana Apostol 9/22/20, 5:35:13 AM
Edy Ardeleanu

Sunt foarte entuziasmat cand visele devin realitate! Felicitari, Criti ! Meriti pe deplin aceasta pozitie in cariera DuoLife! Eu personal sunt mandru de reusita ta! Succes pe mai departe!

Edy Ardeleanu 9/22/20, 5:53:17 AM
Valentina Stamate

Felicitări Cristi si tot mai sus!

Valentina Stamate 9/22/20, 8:24:22 AM
Florica Balan

Felicitari pentru reusita, Cristian!!! Tot ce iti doresti sa devina realitate!!!

Florica Balan 9/22/20, 1:28:20 PM
Ana Nagy

Felicitări Cristian Tuns ! Succes maxim în continuare!

Ana Nagy 9/22/20, 3:30:52 PM
Felicia și Traian Lazar

Felicitari Cristian!

Felicia și Traian Lazar 9/22/20, 5:50:32 PM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitari maxime Cristi pentru acest nivel binemeritat .

Nicoleta Daniela Juhasz 9/22/20, 8:35:24 PM
Ioana Cristina Briciu

Felicitari Cristi pentru acest nivel binemeritat ! Pentru mine esti un exemplu !

Ioana Cristina Briciu 9/23/20, 9:45:28 AM
Andrada Ilisan

Felicitari,Cristi !!!

Andrada Ilisan 9/23/20, 11:09:28 AM
Marossy Jozsef Tamas

FELICITARI CRISTI !!!

Marossy Jozsef Tamas 9/23/20, 6:28:16 PM
Lia Marinela Avram

Felicitări maxime Cristian! Visul si dedicarea aduc realizarea! Sa te bucuri de reușitele tale si sa ai mereu puterea si motivarea de a-ti atinge visele, de a fi o inspirație pentru ceilalți si un lider desăvârșit prin iubire de oameni, cunoaștere și atitudine! Bravo Cristian!

Lia Marinela Avram 9/24/20, 2:38:55 AM
cristina ungureanu

Felicitari Cristi!! Motivarea si implicarea se vad cu siguranta in rezultate! Mult succes in continuare!

cristina ungureanu 9/24/20, 9:10:11 AM
Maria Curteanu

Maxime felicitari Cristian! Meriti din plin acest rang! Mult succes in continuare!

Maria Curteanu 9/24/20, 1:55:17 PM
George Daniel Nicoli

Felicitari, Cristi! Succes pe toate planurile!

George Daniel Nicoli 9/24/20, 3:13:59 PM
Maria Fat

Felicitări , Cristian Tuns ! Meriți din plin acest nivel și îți doresc sa atingi toate obiectivele propuse !Mult succes !

Maria Fat 9/24/20, 4:07:50 PM
Cristian Tuns

Dragi prieteni și colegi, nivelul pe care l-am atins arată că eu doar reprezint o echipă performantă! Succesul este al nostru, al întregii echipe! Rolul meu în această echipă este să văd calitățile oamenilor și să-i ghidez, pas cu pas, pentru a-și atinge obiectivele, asemeni unui dirijor care știe să scoată în evidență fiecare instrument pentru ca melodia să sune bine, sincronizând întreaga echipă. Este doar începutul și având în vedere că ne mărim echipa, sunt nerăbdător să creăm împreună cea mai frumoasă ,,simfonie”!

Cristian Tuns 9/24/20, 7:17:23 PM
Lavinia-Ramona Hulber

Felicitari Cristi si mult succes !

Lavinia-Ramona Hulber 9/24/20, 9:50:12 PM
Victoria Dina Bance

Felicitări ⬆️

Victoria Dina Bance 9/25/20, 4:27:01 PM
Laura Roxana Onisa

Felicitări! Mult succes in continuare!

Laura Roxana Onisa 9/25/20, 6:00:52 PM
Vasile Calin

Felicitări Cristi si mult succes in continuare! ...Congratulations Cristi and good luck!

Vasile Calin 9/26/20, 11:34:01 AM
Robert Petre Gargaianu

Felicitari, felicitari, felicitari, Cristi! De cand te-am cunoscut, am apreciat experienta si cunostintele tale, precum si implicarea ta in activitatile intregii echipe. Semintele plantate in toti anii tai de activitate isi arata acum roadele, iar nivelul atins sunt convins ca e doar tranzitoriu, iar in viitorul apropiat te vom felicita si pentru alte nivele superioare. Mult succes in continuare!

Robert Petre Gargaianu 9/28/20, 9:28:21 AM