Download DL Message now and receive IMPORTANT information

Comments (20)
Ana Nagy

Felicitări din toată inima Dana Juhasz! Ești un lider și omul minunat pe care îl admir,apreciez și exemplul de urmat!

Ana Nagy 9/30/21, 12:33:09 PM
Georgeta Robas

Felicitariii Dana, meriti pe deplin acest nivel! mult, mult succes mai departe!

Georgeta Robas 9/30/21, 4:10:29 PM
Alexei Dombrov

Felicitari Dana, meriti din plin acest nivel!

Alexei Dombrov 9/30/21, 10:51:48 PM
Cristina Florica Giriuta

Felicitari din toata inima Dana !

Cristina Florica Giriuta 10/1/21, 8:48:50 AM
IOANA CALINA MINDRUSCA

Sincere felicitări Dana, esti un 3xemplu pentru noi, astepta-ne venim și noi !

IOANA CALINA MINDRUSCA 10/3/21, 2:52:08 PM
IOANA CALINA MINDRUSCA

Sincere felicitări Dana, esti un exemplu pentru noi, astepta-ne venim și noi !

IOANA CALINA MINDRUSCA 10/3/21, 2:53:07 PM
Edy Ardeleanu

Dana, un nivel de cariera binemeritat si muncit! Esti un lider desavarsit pe care se poate baza intreaga comunitate! Continua-ti misiunea ajutand si alti oameni sa simta mireasma libertatii!

Edy Ardeleanu 10/4/21, 12:54:12 PM
Robert Petre Gargaianu

Felicitari din toata inima, Danuta! Meriti pe deplin acest nivel si urmatoarele, desigur. Esti un exemplu de dedicare, consecventa si implicare in frumoasa noastra comunitate TGM, iar pentru asta ai toata aprecierea. Stii deja ca esti o persoana speciala pentru noi, asa ca iti dorim din tot sufletul mult succes spre urmatoarele nivele...meriti si poti.

Robert Petre Gargaianu 10/4/21, 1:14:51 PM
Iulian Constantin

Felicitari, felicitari, felicitari Dana! Exemplul tău de OM integru, cu principii sanatoase sii valori de necontestat te-a ridicat la acest nivel de carieră important! Tocmai perseverenta, ambiția, forta și rezilienta ta au făcut ca acest nivel să fie atins într-un timp relativ scurt, iar asta dovedește că ai creat o e hopa foarte puternică, ai creat stabilitate, ai creat o familie a cărei mama ești! Succes in continuare, atât ție cât și comunității ce ai creat-o în această perioadă! Go, go, go to next level !

Iulian Constantin 10/4/21, 7:00:18 PM
Florica Balan

Multe felicitari, Dana! Ma bucur pentru tine si iti doresc sa te bucuri din plin de viata, alaturi de cei dragi.

Florica Balan 10/4/21, 7:58:53 PM
cristina ungureanu

Sincere felicitari Dana! Esti un lider cu o ambitie si forta pe care o admir la tine. Ai muncit mult si rezultatele sunt pe masura, desi sunt sigura ca nu te vei opri aici, asa ca iti doresc mult succes pe mai departe ! Go to the next level!!!

cristina ungureanu 10/5/21, 11:08:07 AM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Dana

Cleopatra Caraiorgu 10/5/21, 2:19:23 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Dana

Cleopatra Caraiorgu 10/5/21, 2:21:16 PM
Cleopatra Caraiorgu

Bravoo Dana Juhasz! Felicitari din toata inima iubita mea! Meriti din plin acest nivrl de cariera! Ai ajutat neconditionat intreaga comunitate si ajuti in continuare pe fiecare membru in parte! Esti un lider dedicat si pe care ne putem sprijini oricand avem nevoie! Dintoata inima iti urez mult succes in continuare om frumos la suflet si la chip!

Cleopatra Caraiorgu 10/5/21, 2:24:50 PM
Cleopatra Caraiorgu

Bravoo Dana Juhasz! Felicitari din toata inima iubita mea! Meriti din plin acest nivrl de cariera! Ai ajutat neconditionat intreaga comunitate si ajuti in continuare pe fiecare membru in parte! Esti un lider dedicat si pe care ne putem sprijini oricand avem nevoie! Dintoata inima iti urez mult succes in continuare om frumos la suflet si la chip!

Cleopatra Caraiorgu 10/5/21, 2:24:53 PM
Daniela Mihaela Chis

Felicitari din tot sufletul Dana !! Meriti pe deplin acest nivel si stiu ca in curand te vom felicita la urmatoarele nivele. Esti un lider dedicat care isi doreste ca fiecare partener sa isi îndeplinească scopurile si ii sprijini necondiționat, iar acest lucru face sa ai alaturi o echipa fantastica .Iti doresc mult succes in continuare !

Daniela Mihaela Chis 10/5/21, 4:11:22 PM
Rares Silaghi

Felicitarile mele din suflet. Dana meriti din plin acest nivel, ai dat dovada de o implicare senzationala, un profesionalism de exceptie si o umanitate jos palaria. Sunt binecuvantat sa lucrez cu o persoana ca tine. Mult succes in atingerea urmatorului nivel

Rares Silaghi 10/5/21, 6:32:56 PM
Bita Vieriu

Felicitari!!Mult succes !!!

Bita Vieriu 10/6/21, 7:59:53 PM
Gheorghe Popa

Felicitari Dana! Mult succes in continuare.

Gheorghe Popa 10/13/21, 3:59:31 PM
Felicia și Traian Lazar

Felicitari Dana si mult succes !

Felicia și Traian Lazar 11/18/21, 11:29:39 AM