Comments (37)
VALER UTIU

Felicitari Dinu! Suntem tare mindri cu asa om minunat,Inteligent, si bun cordonator in tot ce inseamna Echipa. Esti un exemplu pentru toti si iti dorim mult succes in tot ce faci!!!

VALER UTIU 12/9/20, 10:35:35 AM
Felicia și Traian Lazar

FELICITARI DINU! Esti un exemplu demn de urmat, un om minunat,un bun cordonator care stie sa lucreze cu omu. Ne bucuram mult pentru nivelul realizat de National Director, iti dorim mult succes din inima!!!

Felicia și Traian Lazar 12/9/20, 10:52:30 AM
Laurentia Pop

Felicitari Dinu!Sunt foarte recunoscatoare pentru ca fac parte din echipa ta.Tu esti magnetul pentru noi asa ca te vom urma si noi treapta cu treapta.Mult succes in continuare !

Laurentia Pop 12/9/20, 10:57:40 AM
UTIU AURELIA

FELICITARI!!! Recunostinta din inima pentru tot ce faci pentru noi, succes maxim si sanatate bucurii in ceia ce faci Suntem mindri sa te avem aiaturi,meriti din plin treapta de DIRECTOR NATIONAL.pe care ai urcat.FELICITARI!!!

UTIU AURELIA 12/9/20, 11:44:00 AM
UTIU AURELIA

FELICITARI!!! Recunostinta din inima pentru tot ce faci pentru noi, succes maxim si sanatate bucurii in ceia ce faci Suntem mindri sa te avem aiaturi,meriti din plin treapta de DIRECTOR NATIONAL.pe care ai urcat.FELICITARI!!!

UTIU AURELIA 12/9/20, 11:44:01 AM
Izabella Bodor

Felicitari!!!Mult succes in continuare!!!

Izabella Bodor 12/9/20, 12:23:44 PM
Doina Maria Badea

Felicitari maxime, Dinu!!!Esti un OM minunat!!!!Iti trimit un gand bun si sa te vad tot mai sus!!!!Succes in continuare!!!

Doina Maria Badea 12/9/20, 1:16:44 PM
Paula Duca

Felicitar, Dinu! Ai muncit dedicat si iti meriti pe deplin aceasta recunoastere! Maxim de succes pe mai departe! Respect!

Paula Duca 12/9/20, 2:20:37 PM
Edy Ardeleanu

Felicitari, Dinu! Ma bucur sa vad cum treapta cu treapta ursi pe scara succesului! Iti meriti pe deplin aceasta recunoastere! Succes pe mai departe,

Edy Ardeleanu 12/9/20, 2:24:31 PM
Iulian Constantin

Multiple felicitari Dinu !!!!! Succes in continuare, esti un OM minunat, un real exemplu pentru comunitatea TGM&DuoLife !

Iulian Constantin 12/9/20, 2:51:49 PM
Aurelia Avram

Felicitări!

Aurelia Avram 12/9/20, 3:49:33 PM
Gabriela Filimon

FELICITARI, DINU!!! Sanatate si succes in continuare! Ma bucur sa fac parte din echipa ta si multumiri cu recunostinta pentru tot ceea ce faci in acest frumos proiect!

Gabriela Filimon 12/9/20, 5:20:18 PM
Andreea Ruse

Felicitări Dinu!Succes pe mai departe!Ma bucur pentru tine!

Andreea Ruse 12/9/20, 5:25:31 PM
Marossy Jozsef Tamas

Felicitari Dinu ! Esti UN EXEMPLU REAL PENTRU TOTI CEI CARE SUNT PARTENER DE DUOLIFE !!!

Marossy Jozsef Tamas 12/9/20, 6:42:46 PM
Liana Statie

Felicitari, Dinu! Mult succes in atingerea visului tau maret! - Liana Statie, 09.12.2020

Liana Statie 12/9/20, 6:53:14 PM
Paula Duca

Felicitãri sincere,Dinu! Succes maxim in continuare!

Paula Duca 12/9/20, 8:07:03 PM
COSTEL STEFANOIU

Felicitari cu mult suces

COSTEL STEFANOIU 12/9/20, 8:20:08 PM
Carmen Gherman

Mandra tare ca sunt mama ta! Fericita pentru realizarile tale!Visul tau va fi intotdeauna visul meu pentru tine! Iti doresc mult succes sa ajungei acolo unde iti doresti !!!

Carmen Gherman 12/9/20, 8:49:27 PM
Łukasz Kołodziej

Wspaniale idziesz do przodu. Przyglądam się z podziwem! Gratulacje Super!

Łukasz Kołodziej 12/9/20, 10:26:31 PM
AURELIA FEYER

Felicitari si mult succes!!!

AURELIA FEYER 12/10/20, 7:57:23 AM
Hutu Cristina

Felicitari!! Mult succes in tot ce ti-ai propus.

Hutu Cristina 12/10/20, 8:51:26 AM
Mihai Katalin

Bravo Dinu! Felicitari nenumarate!

Mihai Katalin 12/10/20, 9:33:08 AM
Peterne Barna

Gratulálok! :)

Peterne Barna 12/10/20, 9:57:20 AM
Ana Nagy

Felicitări! Succes maxim în continuare!

Ana Nagy 12/10/20, 2:02:33 PM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitari Dinu Gherman! Mult succes in atingerea urmatoarelor nivele !

Nicoleta Daniela Juhasz 12/10/20, 2:45:09 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari Dinu! Mult succes mai departe!

Ionela Cristina Stanoiu 12/10/20, 6:32:12 PM
Daniela Mihaela Chis

Felicitari, Dinu ! Mult succes in continuare.

Daniela Mihaela Chis 12/11/20, 10:30:59 AM
Ireneusz Stermach

Dinu! Congratulation, Well done, Great job, keep moving. We all are very glad and are happy of your success!

Ireneusz Stermach 12/11/20, 4:26:58 PM
Carmen Gherman

Thank you all! Dziękuję wam wszystkim!! Multumesc frumos tuturor!

Carmen Gherman 12/12/20, 2:23:52 PM
Carmen Gherman

Thank you all! Dziękuję wam wszystkim!! Multumesc frumos tuturor!

Carmen Gherman 12/12/20, 2:23:56 PM
Dinu Gherman

Thank you all! Dziękuję wam wszystkim!! Multumesc frumos tuturor!

Dinu Gherman 12/12/20, 2:25:18 PM
Daniela Ianc

Felicitari , Dinu !! Sunt mandra ca te-am cunoscut !! Esti un om extraordinar !!:*

Daniela Ianc 12/12/20, 4:24:54 PM
DINA Ciofu

Felicitari ,Dinu !!! iti multumesc pentru tot sprijinul !! Esti un om extraordinar !!

DINA Ciofu 12/12/20, 4:28:42 PM
Lia Marinela Avram

Maxime Felicitări Dinu! Esti un om si lider deosebit! Meriți tot ce e mai bun! Cat mai sus si continua ceea ce faci, ca faci bine! Respect si apreciere!

Lia Marinela Avram 12/12/20, 10:12:07 PM
Maria Curteanu

Maxime felicitari Dinu! Mult succes catre culmi tot mai inalte!

Maria Curteanu 12/13/20, 8:00:48 PM
Alexei Dombrov

Felicitari Dinu, esti un exemplu pentru toata echipa!

Alexei Dombrov 12/15/20, 7:35:55 AM
Ancuta Serenici

Felicitări! Avem oameni pe care putem sa-i urmam! Nu ne dam bătuți, venim din urma!

Ancuta Serenici 1/1/21, 4:17:21 PM