Download DL Message now and receive IMPORTANT information

Comments (46)
Rosica Constantin

Felicitări Edy , meriți din plin acest nivel ! Sunt onorată să am un Lider ca tine care să mă ghideze. Succes în continuare!

Rosica Constantin 3/23/22, 9:42:10 AM
Beata Boik

Edy, big congratulations :) Bravo, Felicitari :)

Beata Boik 3/23/22, 9:44:11 AM
Nicolae Avasiloaie

Felicitari Edy !!!

Nicolae Avasiloaie 3/23/22, 10:15:06 AM
IOANA CALINA MINDRUSCA

Sincere felicitări Edy, sus, sus, tot mai sus!

IOANA CALINA MINDRUSCA 3/23/22, 10:43:05 AM
Cristina Athias

Felicitări maxime Edy Ardeleanu! Oamenii cu cele mai mari succese nu sunt norocoși ci au ani de muncă în spate și fac ceva diferit de toți ceilalți nu pentru ei ci pentru oamenii din jurul lor. Mulțumesc pentru tot ghidajul dat în aceasta industrie și pot spune ca noi stăm oarecum la umbră pentru că tu,acum mult timp ai plantat un copac. Cu respect și recunostinta îți doresc ca succesul sa te însoțească pe tot parcursul vieții!

Cristina Athias 3/23/22, 10:44:32 AM
Ramona Georgiana Tatu

Felicitari!

Ramona Georgiana Tatu 3/23/22, 11:47:13 AM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitări Edy Ardeleanu! În primul rand pentru inițiativa ta de a face cunoscut acest proiect în comunitatea TGM dar su pentru tot ceea ce faci! Mult succes în continuare!

Nicoleta Daniela Juhasz 3/23/22, 12:37:05 PM
Hristina Ifrim

Felicitari!Succes in continuare!!!

Hristina Ifrim 3/23/22, 12:43:55 PM
MARA CECILIA BEBU

Felicitari, Edy !!! Toti anii tai de munca, toata daruirea ta pentru visul celor din jurul tau, te-au adus aici. Este o pozitie intermediara spre visul tau probabil, dar noua ne place sa te mai avem in Romania: in EBA, in seminarii, etc :). Succes pentru tot ceea ce ti-ai propus !

MARA CECILIA BEBU 3/23/22, 1:00:00 PM
Izabella Bodor

Felicitari Edy!!! You ar the best!!! Multumimpt tot ceea ce faci pt noi!!!Mult succes in continuare!!!

Izabella Bodor 3/23/22, 1:08:31 PM
Ionica Boleac

Felicitari maxime Edy Ardeleanu! Mult succes in continuare! Sant mandra si recunoscatoare ca fac parte din acest proiect!

Ionica Boleac 3/23/22, 1:20:42 PM
Liviu Tiganusu

Un OM cu principii sanatoase si autenticitate, va ajunge pe pozitia pe care o merita! Sa feliciti un astfel de OM pentru ca urca catre pozitia lui ... imi pare nefiresc Edy eu nu te pot felicita pentru ce esti, eu ... ma bucur pentru ceea ce esti, si ma felicit pe mine pentru ca sunt langa tine! :)

Liviu Tiganusu 3/23/22, 1:47:47 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Viziunea, hotararea, perseverenta si actiunea sunt calitatile care definesc un lider. Felicitări Edy !

Ionela Cristina Stanoiu 3/23/22, 1:53:49 PM
Vasilica Di Luciano

Felicitari d-l Edy Ardeleanu si mult succes in continuare!

Vasilica Di Luciano 3/23/22, 1:54:21 PM
Mihaela Ignat

Felicitari maxime si meritate din plin! Mult succes in continuare!!

Mihaela Ignat 3/23/22, 2:16:45 PM
Valentina Stamate

Bravo Edy Ardeleanu ! Felicitari si zbor spre DG

Valentina Stamate 3/23/22, 3:19:59 PM
Florina Trandafir

Felicitări Edy! Perseverența și implicarea ta totală în acest proiect a dus la acest rezultat pe care îl meriți cu prisosință. Sunt măndra ca fac parte din acest proiect și îți doresc cât mai curând nivelul următor în carieră ! RESPECT !

Florina Trandafir 3/23/22, 3:29:22 PM
Daniela Mihaela Chis

Felicitari maxime Edy Ardeleanu ! Viziunea, concentrarea ,perseverenta , ghidarea si conducerea echipei strategic catre succes sunt calitatile unui lider de excepție ! Multumim pentru oportunitatea oferită comunității TGM si mult succes in continuare !

Daniela Mihaela Chis 3/23/22, 4:29:20 PM
Alexandra Buhneci

Felicitări și Succes in continuare !

Alexandra Buhneci 3/23/22, 5:22:24 PM
Sergiu Ionut Rujan

Felcitari Edy Ardeleanu! Mulțumim pentru tot ce faci pentru noi, mulțumim pentru Leadership-ul de excepție!

Sergiu Ionut Rujan 3/23/22, 5:23:30 PM
Valentina Florescu

Felicitări , mult succes in continuare !

Valentina Florescu 3/23/22, 5:29:57 PM
Robert Petre Gargaianu

Din toata inima felicitari, Edy! Desiveste un nivel dexexcelenta, eu stiu foarte bine valoarea pe care o ai, asa ca stiu ca este inca inceputul unei frumoase performante. Ma felicit totodata si pe mine pentru decizia inspirata de a veni alaturi de tine in TGM, de a ma lasa educat si indrumat de tine, iar abia acum pot spune ca inteleg unde eram si incotro ma indrept. Nu voi avea niciodata suficient de multe cuvinte ca sa-ti multumesc pentru toata valoarea impartasita atat cu mine, cat si cu echipa mea si intreaga comunitate TGM. Mult succes in continuare, este o reala bucurie sa lucram impreuna.

Robert Petre Gargaianu 3/23/22, 5:36:10 PM
ALINA MAREȘI

Felicitari!!!

ALINA MAREȘI 3/23/22, 5:46:04 PM
Constantin Constantin

Felicitari!

Constantin Constantin 3/23/22, 5:54:40 PM
Felicia LAUDACESCU

Felicia LAUDACESCU 3/23/22, 6:23:09 PM
STELA STAMATE

Felicitari!Respect si recunostiinta!

STELA STAMATE 3/23/22, 6:40:04 PM
Alexandra Grosu

Felicitari!

Alexandra Grosu 3/23/22, 7:06:34 PM
Ion Ghitulescu

Felicitări, Edy! Mulțumim frumos pentru indrumare și pentru valoarea pe care o împărtășești cu noi.

Ion Ghitulescu 3/23/22, 7:10:39 PM
Niculae Ene

Felicitari maxime! Sunt sigur ca acest nivel atins de tine este doar o confirmare intermediara inainte de atingerea telului tau! Succes in continuare pe drumul tau!

Niculae Ene 3/23/22, 8:00:33 PM
Florica Balan

Edy, sunt atat de bucuroasa pentru reusita ta si tin sa te felicit din toata inima!!! Sa ramai acelasi om transparent...original. Nu-ți pierde stilul, nu renunța la propriile principii și fii mereu autentic 100%. Succes in toate ariile vietii iti doresc!

Florica Balan 3/23/22, 8:05:10 PM
Aurel Marin Boleac

Felicitări, multă sănătate, bunăstare și succes în activitate. Hai suuus...!!!!!!

Aurel Marin Boleac 3/23/22, 8:11:08 PM
Ana Nagy

Cum as putea felicita un OM care pe drumul sau a daruit valori,principii ,etica ,moralitate decat multumimnd pentru sustinere si incredere! Onorata si cu toata admiratia FELICITARI pentru acest nivel de cariera!

Ana Nagy 3/23/22, 9:10:54 PM
Andreea-Roxana Munteanu

Felicitari maxime pentru acest nivel atins!

Andreea-Roxana Munteanu 3/23/22, 9:28:03 PM
Rodica Marin

Felicitări, Edy!!

Rodica Marin 3/23/22, 9:40:44 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari! Felicitari! Felicitari din toata inima mea Edy! Din tot sufletul sunt alaturi de tine si de bucuria pe care o experimentezi azi! Sunt alaturi de tine de foarte multu ani si stiu cat ai munciti, cat te-ai dedicat oamenilor si cata valoare ai dat comuniatii TGM!Nu a fost usor drumul catre succes dar a meritat sa vezi atatia oameni fericiti care azi se bucura alaturi de tine ,alaturi de succesul tau si al intregii comunitati! Stiu ca este inca inceputul ! Vei urca toate treptele pentru ca meriti din plin aceste recunoasteri!

Cleopatra Caraiorgu 3/24/22, 9:50:04 AM
cristina ungureanu

Felicitari Edy! Esti un lider de exceptie care daruieste din toata inima si ai toata admiratia si respectul meu. Sunt onorata sa fac parte din comunitatea TGM, pe care ai creat-o si care face fericiti atat de multi oameni. Mult succes in continuare!

cristina ungureanu 3/24/22, 11:37:20 AM
Hutu Cristina

Felicitari!! Dedicarea si perseverenta ta in timp au facut posibile aceste rezultate! Mult succes in tot ce iti propui.

Hutu Cristina 3/24/22, 12:13:55 PM
Eugenia Mirela Stefan

Felicitari !!!

Eugenia Mirela Stefan 3/24/22, 1:07:51 PM
Meluta Iancu

Felicitări Edy Ardeleanu pentru nivelul atins !Succes maxim in continuare !

Meluta Iancu 3/24/22, 1:38:16 PM
Dinu Gherman

Felicitari maxime Edy Ardeleanu! Succes si multe,multe realizari in continuare!

Dinu Gherman 3/26/22, 12:08:31 PM
VALERI SANDU

Recunostinta si consideratie OMULUI Edy Ardeleanu si liderului care ai devenit. Ma bucur enorm ca pot beneficia si eu de experienta acumulata pe parcursul anilor, în gestionarea echipelor mari, în calauzirea liderilor de top si mai ales în descoperirea potentialului uman. FELICITARI din toata inima si SUCCES maret în cariera si în plan personal.

VALERI SANDU 3/28/22, 1:29:14 PM
Angelica Coman

Cu toata admiratia, FELICITARI, Edy Ardeleanu!!! Mult succes in continuare!

Angelica Coman 3/29/22, 1:36:27 PM
Angelica Coman

Cu toata admiratia, FELICITARI, Edy Ardeleanu!!! Mult succes in continuare!

Angelica Coman 3/29/22, 1:36:28 PM
Maria Curteanu

Maxime felicitari Edy! Mult succes pe mai departe!

Maria Curteanu 3/31/22, 9:57:31 AM
Florina Vaitus

Felicitari Edy!Mult succes in atingerea tuturor obiectivelor tale!Ti-ai implinit un prim vis si sigur nu te opresti aici!Mult succes!

Florina Vaitus 4/1/22, 7:16:44 AM
Mihaela Cristina Trifan

Felicitari ! Ai creat lideri de valoare ! Continuă sa inspiri oamenii iar multumirea nu va întarzia să apară!Mult succes în continuare!

Mihaela Cristina Trifan 4/11/22, 3:47:36 PM