Download DL Message now and receive IMPORTANT information

Comments (18)
Bita Vieriu

Felicitari!!!!

Bita Vieriu 12/1/21, 10:17:24 AM
Rosica Constantin

Felicitări Cristian Tuns! O recunoaștere binemeritată!

Rosica Constantin 12/1/21, 2:54:00 PM
Liviu Tiganusu

Felicitari Cristi si tot respectul pentru ajutorul acordat echipelor!

Liviu Tiganusu 12/1/21, 7:17:44 PM
Izabella Bodor

Felicitari!!! Ai atins un nivel mult lucrat si binemeritat!!! Tot respectul pt ceea ce faci!!!

Izabella Bodor 12/2/21, 4:20:45 PM
Alexei Dombrov

Felicitări Cristi!!!! Ești un exemplu pentru întreaga comunitate!

Alexei Dombrov 12/2/21, 5:03:19 PM
Vlad Neaga

Felicitari Cristi! Esti un exemplu pentru noi toti!!!

Vlad Neaga 12/2/21, 5:23:06 PM
Felicia și Traian Lazar

Felicitari Cristi din toata inima! Meriti pe deplin acest nivel atins, si iti doresc mult succes incontinuare!!!

Felicia și Traian Lazar 12/2/21, 5:56:25 PM
Ana Nagy

Felicitari din toata inima Cristian Tuns!Cu toata aprecierea pentru tot ceea ce faci respect!

Ana Nagy 12/3/21, 2:54:21 PM
Ecaterina Mariana Szoke

Felicitari pentru nivelul atins si performanta realizata!

Ecaterina Mariana Szoke 12/4/21, 4:25:18 PM
Edy Ardeleanu

Cristi, sunt atat de mandru sa te felicit pentru noua ta avansare la pozitia de International DIrector. Tu esti inspiratia celorlalti... Du-te la Vice President, este destinul tau. Sunt mandru de asa lideri valorosi in TGM! Succes maxim iti doresc, ai toata sustinerea mea!

Edy Ardeleanu 12/6/21, 1:52:14 PM
Cristian Tuns

Va multumesc frumos pentru toata aprecierea! Multumesc din toata inima intregii echipe si tie Edy Ardeleanu care sunteti zi de zi alaturi de mine!

Cristian Tuns 12/6/21, 11:48:50 PM
Hutu Cristina

Felicitari, felicitari, felicitari!!!!! Esti minunat, magnific in tot ce faci!

Hutu Cristina 12/8/21, 9:37:15 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Cristian! Esti omul care face ca lucrurile sa se intample! Esti plin de energie pozitiva pe care o transmiti tuturor celor carora le intinzi mana! Esti minunat si meriti toti laurii! Felicitari pentru acest nivel pe care il meriti din plin! Esti un lider demn de urmat !

Cleopatra Caraiorgu 12/14/21, 11:17:33 AM
Robert Petre Gargaianu

Felicitari, Cristi, le meriti pe deplin pentru toate actiunile pe care le faci! Esti un membru valoros in TGM si este minunat sa lucram IMPREUNA. Mult succes spre Vicepresedinte!

Robert Petre Gargaianu 12/14/21, 11:21:12 AM
Cristian Andreicut

Felicitări Cristian! Sunt foarte recunoscător că fac parte din comunitatea #TGM și că am șansa de a lucra cu tine, un lider desăvârșit care are toată aprecierea mea. #TGM #Împreună vom cuceri lumea!

Cristian Andreicut 12/14/21, 11:26:16 AM
cristina ungureanu

Maxime felicitări!

cristina ungureanu 12/14/21, 12:05:08 PM
cristina ungureanu

Maxime felicitări!

cristina ungureanu 12/14/21, 12:05:09 PM
Ramona Codruta Grec

Felicitari,Cristian!!O pozitie binemeritata!!!Mult succes in continuare!!

Ramona Codruta Grec 12/15/21, 6:13:06 PM