Natalia Rybarczyk nowym Ambasadorem marki DuoLife

31.07.2019
Drodzy Klubowicze!
Z dumą informujemy, że grono Ambasadorów marki DuoLife poszerzyło się o kolejną wyjątkową postać. Tym razem do naszej drużyny dołączyła Natalia Rybarczyk, nieoceniony autorytet w świecie fitness, zawodowy żołnierz, trener pilotów F16 oraz medalistka wielu prestiżowych zawodów w Taekwondo Olimpijskim. Do jej największych sukcesów sportowych można zaliczyć:
Natalia Rybarczyk znana jest także z promowania zdrowego trybu życia oraz licznych publikacji w czasopismach branżowych poświęconych tej tematyce. Blisko współpracuje z Ewą Chodakowską, należąc do jej Be Active Team’u. Jest też autorką programu treningowego o nazwie SELEKCJA NR - w skład, którego wchodzą m.in trening Unitarka - dostępny na DVD lub platformie BeActiveTv oraz Pluton Egzekucyjny i Capstrzyk do odtworzenia na kanale SELEKCJA NR na YouTube. Będąc aktywną Mamą 2-letniej Nataszki oraz rocznego Mieszka - nawet w ciąży nagrała DVD z projektem „Ciąża” również dostępnym na platformie Ewy Chodakowskiej.
Ponadto nasza nowa Ambasador prowadzi w Poznaniu swój autorski, zmilitaryzowany program treningowy SELEKCJA NR, czyli ośmiotygodniowy cykl, dzięki któremu jej Rekruci osiągają swoje cele. SELEKCJA NR polega na codziennych treningach, które odbywają się o 6:00, przypominających zbiórki wojskowe. Rekruci otrzymują dedykowaną do programu dietę, trenera-opiekuna, przechodzą testy sprawnościowe i analizy składu ciała. Program ma na celu nie tylko poprawić wyniki na wadze, rozwinąć sprawność i kondycję każdego z Rekrutów, ale również być drogą do samodoskonalenia, wyładowania negatywnych emocji, znalezienie dla siebie 5 minut, inwestowania w zdrowie, pozbycia się kompleksów i wzmocnienia. Jak mówi Natalia: - Trening to narzędzie do wypracowania nawyku osiągania sukcesu. Każde jedno powtórzenie pompki, przysiadu czy innego ćwiczenia, które właśnie robię, a chwilę temu zdawało się być niemożliwe do wykonania, jest moim małym sukcesem. Kiedy osiąga się jakikolwiek sukces w jakiejkolwiek dziedzinie (mały czy duży) w mózgu wytwarza się pewna chemia, satysfakcja, szczęście, endorfiny, poczucie spełnienia, mocy i sprawczości. Dodatkowo rośnie nasze poczucie wartości i wiara w siebie. To uzależniające uczucie, więc z chęcią je powtarzamy, wytwarzając nawyk do osiągania sukcesów również na innych płaszczyznach życia. Dla mnie trening jest tylko narzędziem do budowania nawyku zwycięstwa. A zdrowie, które również na tym zyskuje i ciało, które staje się piękniejsze, tylko za tym podążają.
Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że Natalia Rybarczyk idealnie pasuje do roli Ambasadora marki DuoLife!
Aby każdy dzień był wyjątkowy…
Back to the list of news
Comments (1)
Norbert Warzyszyński

Brawo super, że mamy takiego wspaniałego nowego ambasadora :-)

Norbert Warzyszyński 7/31/19, 10:14:41 PM