„Moja Krew” - oddaj krew w siedzibie DuoLife i uratuj komuś życie!

31.01.2020
Drodzy Klubowicze,
już 10 lutego br. w siedzibie naszej firmy odbędzie się wyjątkowa, a jednocześnie niezwykle ważna akcja - „Moja Krew”. Będzie to pierwsza oficjalna, wspólna inicjatywa oddawania krwi przez Krewniaków z DuoLife! Zapraszamy wszystkie zdrowe, pełnoletnie osoby – oddając krew, każdy z Was może uratować życie drugiemu człowiekowi!
Pamiętajcie - oddawanie krwi to Mount Everest altruizmu i najwyższe medyczne potwierdzenie naszego zdrowia. Gorąco zachęcamy, abyście pojawili się w siedzibie DuoLife przyłączyli do naszej akcji!
Akcja „Moja Krew”
- oddaj krew i uratuj komuś życie!
DuoLife S.A.
Eximus Park (budynek 1000)
ul. Krakowska 280
32-080 Zabierzów
w godzinach 9.00-13.00
Jeśli mieszkacie zbyt daleko, to… nic straconego! 10 lutego możecie oddać krew w najbliższym Centrum Krwiodawstwa i tym samym pomóc potrzebującym. To naprawdę prostsze niż może się wydawać. Koniecznie zobaczcie, jak wygląda droga dawcy krwi!


Uwaga
Jeśli chcesz oddać krew podczas akcji w siedzibie firmy DuoLife, musisz przesłać do nas swoje zgłoszenie udziału do dnia 06.02.2020r. poprzez wypełnienie formularza do którego link podajemy poniżej
Jeżeli chcesz oddać krew w swoim miejscu zamieszkania, zgłoś się do najbliższego Centrum Krwiodawstwa w godzinach jego pracy. Gdyby Twoja grupa przyjaciół chętnych do oddania krwi razem z Tobą, była większa niż 10 osób, PAMIĘTAJ, żeby wcześniej skontaktować się z Centrum Krwiodawstwa i potwierdzić Wasze przyjście w dobranym terminie.
Mamy też do Was mały apel. Po oddaniu krwi wyślijcie swoje zdjęcia do galerii, która powstanie na facebook'owym fanpage'u DuoLife, Krewniacy, Moja Krew. Pokaż także swój udział w akcji wszystkim znajomym, udostępniając zdjęcie na swoich kanałach w mediach społecznościowych. W ten sposób wzniecisz wśród swoich przyjaciół zainteresowanie naszą wspólną inicjatywą, sprawisz, że wielu z nich zechce oddać krew, a nawet zainteresuje się produktem My Blood wraz z gamą suplementów pozwalających zadbać o siebie na co dzień. Rozpalenie w ludziach chęci do pomagania i oddawania krwi, to budowanie Twojej wyjątkowej marki i poparcia dla Twojej pracy w DuoLife na rzecz zdrowia oraz poprawy jakości życia ludzi.
Pokażmy, że ludzie z DuoLife to najwspanialsi Krewniacy na świecie!
Aby każdy dzień był wyjątkowy…
Back to the list of news