Informacja - Infolinia Medyczna DuoLife

2.05.2017

Infolinia medyczna prowadzona przez dr n. med Marię Bortel-Badurę będzie prowadzona w obecnym tygodniu w następujących dniach i godzinach: 

3 maja:  od 14.00 - 16.00
4 maja:  od 15.00 - 17.00
5 maja:  od 15.00 - 17.00

 

Back to the list of news
Comments (9)
Anna Skokowski

Witam ,jak prowadzona jest infolinia ,jak mozna sie skontaktowac z lekarzem ,czy na czacie czy jest jakis numer telefonu?
Pozdrawiam Anna

Anna Skokowski 5/4/17, 2:16:07 PM
Grzegorz Slawinski

Jaki jest nr na ta Infolinie medyczna ??

Grzegorz Slawinski 5/4/17, 2:27:12 PM
Matylda Gruszka

Ja też jestem zaskoczona , że na stronie brak nr telefonu na infolinię. W kontaktach brak go również. To duże niedopatrzenie ze strony firmy, takie informacje powinny być łatwo dostępne.

Matylda Gruszka 5/4/17, 3:22:33 PM
Jolanta Grima

Nie ma sensu mieć numer. Ja mam, od 4 tygodni próbuję się dodzwonić, w podanym czasie i godzinach. Cały czas odpowiada sekretarka. Jest coraz więcej klubowiczów potrzebujących porady więc firma powinna zorganizować konsultacje bardziej efektywnie.

Jolanta Grima 5/6/17, 7:11:21 PM
Jolanta Grima

Nie ma sensu mieć numer. Ja mam, od 4 tygodni próbuję się dodzwonić, w podanym czasie i godzinach. Cały czas odpowiada sekretarka. Jest coraz więcej klubowiczów potrzebujących porady więc firma powinna zorganizować konsultacje bardziej efektywnie.

Jolanta Grima 5/6/17, 7:16:58 PM
Mateusz Goncerz

dla osób szukajacych numeru macie go w bazie wiedzy w pliku o nazwie infolinia medyczna :)

Mateusz Goncerz 5/12/17, 12:15:12 PM
Krzysztof Adach

Gdzie można znalezc aktualny rozkład dyżurów-konsultacji Pani Doktor, bo to dziwne, że przy takim rozwoju oferty nie ma możliwości dopytania się o to o co pytają nas nasi klienci. Krzysztof Adach

Krzysztof Adach 9/11/17, 7:11:14 PM
Lucyna Grochol

Od pewnego czasu próbuję się dodzwonić, niestety - cały czas odzywa się poczta głosowa! Również dziś - to samo - poczta! Moja interwencja - na zwykłą infolinię nie przyniosła rozwiązania problemu. Jestem bardzo zawiedziona!

Lucyna Grochol 6/13/18, 4:38:31 PM
Katarzyna Rogala

Witam, jak można się skontaktować? Potrzebuję szybkich konsultacji.

Katarzyna Rogala 2/26/19, 8:51:24 AM