Účast zdarma v Leadership Development Seminars pro zahraniční hosty, kteří se ještě této akce neúčastnili

6.12.2018
Jsme pouze jeden krok od jednoho z nejdůležitějších eventů, který připravujeme už delší dobu, to je Leadership Development Seminars. Pokaždé chceme zatraktivnit akce, které už dobře znáte, a tentokrát také nezůstáváme pozadu. Naše vize z Polska do Světa je ochota vycházet do mezinárodní skupiny. Proto jsme připravili překvapení pro nové Zahraniční hosty.

Tímto ohlašujeme PRVNÍ vstup zdarma na akci LDS, který platí pro všechny osoby mající zahraniční občanství. Toto znamená, že každý Zahraniční host, který se dosud nezúčastnil žádné takové akce, může se zdarma podívat na nejbližší LDS.
Tuto promoakci jsme připravili mimořádně pro Zahraniční hosty a doufáme, že to bude skvělá příležitost, aby na své kůži vyzkoušeli radost bytí mezi lidmi, kteří takovým výjimečným způsobem prezentují nejdůležitější témata.

POZOR

Seznam osob se zahraničním občanstvím, kteří mají nárok na první zdarma vstup na LDS, musíte zaslat nejpozději do 21.06.2018 včetně. Osoby přihlášené po této lhůtě NEBUDOU mít možnost se akce zúčastnit.

DŮLEŽITÁ INFORMACE!

Pokud máte skupinu složenou z nejméně 20 Zahraničních hostů, pamatujte, abyste nám tuto skutečnost včas nahlásili, a firma DuoLife zajistí pro Vaše hosty simultánní tlumočení. Pamatujte, abyste nahlásili nutnost tlumočnických služeb v dotyčném jazyce nejpozději do 17.06.2018 včetně. K přihláškám podávaným po této lhůtě se NEBUDE přihlížet.
Prosíme, abyste poslali přihlášky na e-mailovou adresu eliza.konovalova@duolife.eu.

Na shledanou!

Back to the list of news
Comments (1)
Centaurium BT.

Tank you Duolife! We're going

Centaurium BT. 6/14/18, 1:47:55 PM