Comments (38)
Florica Balan

Felicitarile mele Edy! Sa ai parte de tot ce este mai frumos in viata!

Florica Balan 1/7/20, 3:49:13 PM
Florica Balan

Pentru ca meriti din plin!

Florica Balan 1/7/20, 3:49:54 PM
Cristina Maria Lakatos

Felicitări Edy pentru acesta recunoaștere. Meriți din plin. Mult succes pe mai departe

Cristina Maria Lakatos 1/7/20, 3:52:12 PM
Nicoleta Daniela Juhasz

Felicitări Edy Ardeleanu! Multumim pentru deschiderea ta spre acest proiect! Esti un Adevărat Lider de urmat!

Nicoleta Daniela Juhasz 1/7/20, 3:53:39 PM
Elena Damasaru

Felicitări ,Edy Ardeleanu pentru nivelul atins ,pentru munca pe care ai depus o in echipa Ta cu fiecare om in parte ! Noi îți multimim Pentru tot sprijinul tău ! Mult succes in continuare !!

Elena Damasaru 1/7/20, 3:59:36 PM
Elena Avadani

Felicitari si mult succes Edy Ardeleanu in continuare!

Elena Avadani 1/7/20, 4:02:25 PM
Cleopatra Caraiorgu

Felicitari Edy pentru nivelul atins! Stiu ca urmeaza peste cateva zile sa il depasesti! Tu esti cel care meriti tot respectul meu si al fiecarui on inscris in Duolife din Romania penttu ca tu esti cel care muta muntii din loc atunci cand este nevoie! Cu respect iti urez succes maxim in tot ceea ce -ti propui ca si targhet!

Cleopatra Caraiorgu 1/7/20, 4:20:52 PM
Rodica Marin

Felicitări, Edy!!.. Ești cel mai bun!!

Rodica Marin 1/7/20, 4:25:12 PM
Valentina Stamate

Felicitările mele pentru nivelul atins! Meriți din plin acesta recunoaștere! Iti multumesc pentru toata susținerea si pentru toate lucrurile care m-ai invatat! Esti cel mai bun!

Valentina Stamate 1/7/20, 4:29:04 PM
Edy Ardeleanu

Edy Ardeleanu 1/7/20, 4:43:12 PM
Edy Ardeleanu

Un nou RECORD

Edy Ardeleanu 1/7/20, 4:46:23 PM
Denis Muhterem

Felicitari Edy! You are the best, ever!

Denis Muhterem 1/7/20, 4:49:04 PM
Robert Petre Gargaianu

Sincere felicitari, Edy! Esti intr-adevar uimitor...desi stiam deja asta, rezultatele din Duolife arata clar maturitatea la care ai ajuns si confirma faptul ca nu intamplator ai fost declarat de Network Marketing Forum "Cel mai bun Lider din Romania". Sa ajungi la nivelul de Senior Manager in numai o luna de la inscriere e mai mult decat un simplu record, e o dovada clara ca atunci cand iti propui ceva nu te lasi pana nu realizezi. Sunt mandru sa fac parte din aceasta frumoasa echipa si iti multumesc din suflet pentru sustinere si incredere!

Robert Petre Gargaianu 1/7/20, 4:57:38 PM
Robero Baruch Romero Medina

Felicidades y mucho éxito !

Robero Baruch Romero Medina 1/7/20, 5:34:27 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Felicitari Edy pentru tot ceea ce ai realizat!

Ionela Cristina Stanoiu 1/7/20, 5:45:29 PM
Valentin Marian Dumitru

Felicitari! Noi romanii ne mandrim cu asa lider! Succes!

Valentin Marian Dumitru 1/7/20, 5:46:40 PM
Ionela Cristina Stanoiu

Ionela Cristina Stanoiu 1/7/20, 5:47:06 PM
Antonio Popa

Felicitari ! Sunt mandru ca avem un asa lider in Romania. Mult succes in continuare ! Perseverenta si dorinta isi spun cuvantul.

Antonio Popa 1/7/20, 6:49:08 PM
Camelia Costinas

Felicitari Edy! Sunt mandra ca am un asa lider! Succes maxim sa ai pt ca meriti pe deplin!

Camelia Costinas 1/7/20, 9:16:10 PM
Tomasz Telej

Edy, great JoB ;) Bravo

Tomasz Telej 1/7/20, 10:42:14 PM
Maria Curteanu

Felicitari Edy! Inca o data ai dovedit ca esti "The best"! Mult succes in continuare!

Maria Curteanu 1/7/20, 11:42:09 PM
Jerzy Krzewicki

Congratulations Edy. :)

Jerzy Krzewicki 1/8/20, 6:11:38 AM
Daniela Mihaela Chis

Felicitari Edy pentru tot ce ai realizat intr-un timp atat de scurt ! Mult succes in continuare.

Daniela Mihaela Chis 1/8/20, 6:25:20 AM
Gheorghe Popa

Felicitări Edy! Meriți și poți mai sus!

Gheorghe Popa 1/8/20, 7:23:37 AM
Ramona Codruta Grec

Felicitari, țineți o tot așa!!Mult succes in continuare!!

Ramona Codruta Grec 1/8/20, 7:36:48 AM
Ioana Vasile

Felicitari! Experiena, dedicarea, etica si moralitatea cu care dezvolti afacerile iti aduc clar astfel de rezultate! Esti un model pentru foarte multi antreprenori! Vei fi negresit unul dintre Diamantii (DIrectorii) Duo ! Succes.

Ioana Vasile 1/8/20, 8:25:42 AM
Carmen Ianus

Un mare bravo! Seriozitatea si modul tau de gandire plus implicarea in a-i ajuta pe ceilalti te va duce negresit acolo unde ti-ai propus! Meriti maxim din tot ce ofera acest frumos proiect! Succes!

Carmen Ianus 1/8/20, 8:32:13 AM
Ana Nagy

Cel mai buni dintre cei mai buni! Cuvintele ar fi de prisos pentru a te felicita pe cat tu meriti! Succes maxim, Edy! Multumim pentru ca ne-ai oferit aceasta sansa!

Ana Nagy 1/8/20, 8:36:38 AM
Nastasia Floare

Felicitari Edy! Succesul sa te insoteasca la toate nivelele!

Nastasia Floare 1/8/20, 8:38:04 AM
Mirela Simona Blaj

Felicitari Edy! Forta si determinarea ta ma motiveaza maxim! Esti unul dintre putinii oameni care reusesc sa ma inspire! Sunt fericita pentru ca sunt parte din proiectul tau, TGM! Succes maxim sa ai!

Mirela Simona Blaj 1/8/20, 8:40:46 AM
Steriana Gata

Am castigat bani frumosi inca din prima zi de cand am spus DA acestui parteneriat si asta datorita strategiei tale! Iti multumesc si-ti doresc maxim de succes!

Steriana Gata 1/8/20, 8:43:41 AM
Stefan Floare

Felicitari! Suntem mandri cu un asa lider! Succes!

Stefan Floare 1/8/20, 8:50:02 AM
Alexandru Patrick Serbanoiu

Felicitari domnu` Edy! Succes!

Alexandru Patrick Serbanoiu 1/8/20, 9:15:03 AM
Sorina Mariana Roman

Felicitari Edy! Esti un model demn de urmat!

Sorina Mariana Roman 1/8/20, 9:17:40 AM
Magdalena Tincu

Felicitari! Ne stim de cel putin 9 ani, chiar daca am activat in proiecte diferite, acum am luat decizia sa lucram impreuna pentru ca iti cunosc bine forta si determinarea cu care tu construiesti retele puternice! Multumesc lui Dzeu pt. aceasta sansa! Succes!

Magdalena Tincu 1/8/20, 9:33:02 AM
Zbigniew Bułaty

Wielkie Gratulacje!

Zbigniew Bułaty 1/8/20, 6:12:51 PM
Global Marketing Krzysztof Drobny

Edy, big, big congratulations and big words of appreciation for such a quick promotion! Thanks for trusting Duolife and I wish you many further successes for you and the whole team :)

Global Marketing Krzysztof Drobny 1/8/20, 10:33:49 PM
Adrian Savin

Super performanta! in doar 27 zile sa reusesti asa ceva este un RECORD! Succes!

Adrian Savin 1/14/20, 10:26:24 AM