polski Nederlands English Deutsch
11-09-2014  |  DuoLife NEWS

DuoLife Residence oficjalnie otwarte!

Za nami szczególnie długo oczekiwany weekend. W ostatnią sobotę 06.09.2014 po raz pierwszy mogliśmy zaprosić Was do naszej nowej siedziby – DuoLife Residence. Swoją obecnością zaszczyciło nas niemal 200 osób, które jako pierwsze mogły zobaczyć miejsce, w którym każdego dnia pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów. Od teraz stanie się ono również miejscem, gdzie będziemy się regularnie spotykać z Wami – osobami, które są dla nas inspiracją do dalszego działania.

 
 
Symboliczną lampką szampana powitaliśmy nie tylko nową siedzibę, ale również trzy nowe produkty, które dołączyły do naszej oferty – BorelissPro, ProStik i ProSelect. Wszystkie one, tak jak DuoLife bazują na sile natury. Korzystając z jej mądrości skomponowaliśmy suplementy diety, które pozwolą nam cieszyć się doskonałą formą i zdrowiem. O ich unikalnej formule oraz niezwykłym działaniu opowiedzieli Przewodniczący Rady Naukowej dr Piotr Kardasz, prof. dr n. farm. i med. Wiktor Stelmach oraz prezes Instytutu Profilaktyki Zdrowia Andrzej Buchczyk. Na scenie zobaczyliśmy również Zarząd DuoLife – Bartosza Królikowskiego, Norberta Janeczka oraz Piotra Pacygę, a także dyrektora ds. marketingu Łukasza Godynia. Jak zwykle inspirującym i pełnym pozytywnej energii wykładem zaszczyciła nas niezawodna Joanna Gdaniec. Był z nami także Prezes Zarządu Symbiotics sp. z o.o. i współtwórca DuoLife Jarosław Rozmus.
 
W tym dniu najważniejsi byliście jednak Wy, osoby bez których DuoLife nie mogłoby istnieć w swojej obecnej formie. W tym miejscu chcielibyśmy Wam gorąco podziękować nie tylko za obecność, w tym niezwykle ważnym dla nas dniu, ale również za wszystkie ciepłe słowa, które od Was usłyszeliśmy. Wasza chęć do działania i ogromna energia, jaką wnieśliście w te mury są dla nas nieocenionym bodźcem do dalszej pracy i osiągania kolejnych sukcesów. 

Komentarze (0)

Do tej informacji nie ma żadnych komentarzy. Zaloguj lub zarejestruj się, aby dodać swój!

Dodaj komentarz

Aby móc komentować aktualności, musisz być zalogowanym Klubowiczem. Zaloguj się…

Jeśli jednak nie jesteś Klubowiczem, a chcesz nabywać suplementy diety DuoLife taniej i zarabiać na ich polecaniu, zarejestruj się jako Klubowicz, kontaktując się z osobą, która poleciła Ci DuoLife. W przypadku braku osoby polecającej kliknij tutaj.

Mogą zainteresować Cię także:

komentarze [8]

Miło nam poinformować, iż nowym Menadżerem Regionalnym DuoLife... więcej»

komentarze [0]

Miniony weekend upłynął nam pod znakiem kolejnego szkolenia. Tym... więcej»

komentarze [1]

Za nami pierwszy dzień Mistrzostw Świata Ju-Jitsu we Wroclawiu... więcej»